SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Kamyonun altına giren alkollü genci, üstüne su atarak çıkardılar

İstanbul Laleli’de alkollü olduğu iddia edilen yabancı uyruklu bir kişi park halindeki nakliye kamyonunun altına girdi. Vatandaş, polis ve belediye ekiplerinin seferber olduğu olayda kamyonun altındaki kişi üzerine su atılarak çıkarıldı. Yaşanan ilginç olay güvenlik kameralarına yansıdı.

|

Olay, Laleli Gençtürk Caddesi üzerinde saat 07.00 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, nakliyat şirketi çalışanları kamyonu park ederek çevredeki esnafa mal dağıtmaya gitti. O sırada alkollü olduğu öğrenilen yabancı uyruklu kişi bilinmeyen bir nedenden dolayı park halindeki nakliye kamyonunun altına girdi. Kamyonun yanına geri gelen çalışanlar, aracın altında biri olduğunu fark etti.

Nakliyat şirketi çalışanları, yabancı uyruklu genci çıkartmak için yoğun çaba sarf etti. Genç çıkmamakta ısrar edince polis ekiplerine haber verildi. Vatandaşlar o sırada olay yerinden geçen Fatih Belediyesi’ne bağlı su tankeri aracını durdurarak yardım istedi. Vatandaşlar tankerden gelen suyu kamyonun altındaki kişinin üzerine atarak çıkarmaya çalıştı. Polis ekiplerinin de gelmesiyle yoğun ikna çabaları sonuç verdi. Kamyonun altındaki kişi bulunduğu yerden çıkarılarak emniyete götürüldü. Yaşanan ilginç olay güvenlik kameralarına yansıdı.

 “POLİS GELİNCE ZORLA ÇIKARTTILAR”

Yaşananları anlatan Ayhan Turan, “Arabanın altında adam vardı. Çıkartmaya çalıştılar. Ama adam çıkmadı. Sonra polis çağırdılar. Polis gelince zorla çıkarttılar. Hatta bir tane adam aracın altına girdi. Çıkan adam sarhoştu. Polis ekipleri alıp götürdüler. Yabancı uyrukluydu. Herkes seslendi çık çık diye ama çıkmadı. Aracın altına girip zorla çıkarttılar” dedi.

Diğer Haberler

  1. 21 yıl boyunca annesini bekledi! Acılı kadın yaşadıklarını anlattı...
  2. Kuzu ve buzağılar güzellikte yarıştı
  3. MAYMUN ÇİÇEĞİ VİRÜSÜ nedir, Türkiye'de var mı? Maymun çiçeği virüsü belirtileri nedir, hangi ülkelerde var, aşısı var mı?
  4. Azerbaycan'da TEKNOFEST rüzgarı! Erdoğan ve Aliyev kazanan takımlara ödüllerini verdi
  5. Erdoğan ve Aliyev, Türk Yıldızları ve Solo Türk ekibinin akrobasi gösterisini izledi
  6. Tartıştığı eşini boğarak öldüren koca tutuklandı
  7. Çorlu'da hırsızlık şüphelilerine operasyonda 16 kişi tutuklandı
  8. AÖF SINAV SONUÇLARI açıklandı mı? 2022 AÖF Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçları nasıl sorgulanır?
  9. Çanakkale’de korkunç cinayet: Kürekle vurarak öldürdü, gözlerini oydu
  10. FETÖ operasyonuna 19 gözaltı! Binlerce dolar ile külçe altın ve gümüş ele geçti