SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Lodos hayatı felç etti: Binanın duvarı yıkıldı, ağaçlar yolları kapattı

Bursa'da gece saatlerinde etkisini gösteren şiddetli lodos, hayatı felç etti. Bir binanın duvarı şiddetli lodos nedeniyle yıkılırken, bir kamyonet şiddetli lodostan yan yattı. Çok sayıda ağaç ve tabela yola devrildi. Bazı evlerin çatıları uçarken, birçok binanın ise sıvaları araçların üzerine devrildi.

ABONE OL
İHA

Bursa'da gece saatlerinde etkisini arttıran lodos, hayatı felç etti. Kentin özellikle Doğu bölgesinde etkili olan şiddetli lodos sebebiyle bir çok ağaç ve reklam tabelası yola devrildi. Kestel İlçesi'nde bir kamyonet, lodos sebebiyle yan yattı. Yıldırım ilçesi Namazgah Mahallesi'nde bir binanın duvarları sokağa yıkılırken, Arabayatağı Mahallesi'nde uçan bir çatı otomobillerin üzerine devrildi. Bursa genelinde çok sayıda otomobilde maddi zarar oluşurken, Şehrin birçok noktasından polise fırtına sebebiyle ihbar yağdı. Bursa Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, lodosun sabah saatlerinde etkisini kaybetmesi ve ardından yağışın başlaması bekleniyor.

Mahalle sakinlerinden Mesut Yıldızay, "Ben yan tarafta oturuyordum, büyük bir gürültü geldi. Geldik baktık ev yıkılmış neyse ki evde kimse bulunmuyordu." dedi.

Diğer Haberler

  1. Sanal bağımlılığa arabulucu çözümü
  2. Taksiciler Odası kongresinde ‘yağlı urganlı’ tartışma
  3. 492 düzensiz göçmen yakalandı
  4. Tarihten tarih doğuran kazı
  5. Doğudan batıya kar altında
  6. Uçakla seyahatte PCR zorunluluğu
  7. Küçükçekmece’de belediyeden ücretsiz ped
  8. 1800 yıllık küfür! Çarpıcı uyarı: Tarihi eser sayılıyor...
  9. Kahveleri termosta, yemekleri sefer tasında! 10 parça elbise ve tek bir çatal...
  10. Define peşindeler! Dedektör ve haritayı kapan oraya koşuyor