SAĞLIK
YEMEK
ASTROLOJİ
GÜZELLİK
You are already subscribed to notifications.

MODA HABERLERİ

Baharda kot pantolonla giyilebilecek en iyi ayakkabı modelleri

Hepimiz bir kot pantolonun ne kadar çok yönlü olabileceğini biliyoruz. Hafta içinden hafta sonuna, gündüzden geceye her aktivitenizde size eşlik edebilecek kot pantolonların ortama uyum sağlaması genellikle ayakkabıya bağlıdır. Ayakkabılar, kot pantolonunuzun havasını anında değiştirme gücüne sahiptir. Bu yüzden sizin için bahar aylarında kot pantolonlarla giyilebilecek en iyi ayakkabı modellerini sıraladık.

İlkbahar/Yaz 2022: Yeni sezona damga vuracak 9 trend

Uzunca süren pandemi bunalımından sonra gidilecek onlarca yer, görülecek onlarca insan ve katılacak onlarca etkinlik var. Tasarımcılar İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonlarını hazırlarken bu motivasyonla hareket etti ve sonucunda kendimizi en iyi şekilde ifade edebileceğimiz trendler öne çıktı. Bu bahar trendleri, enerjik parçaların yanı sıra, aynı anda hem pratik hem de lüks görünümleri bir araya getiriyor. Bazı günler Rosie Huntington-Whiteley'in klasik monokrom takımlarının lükslüğü, bazı günler ise Dua Lipa'nın mini elbiseleri ve yüksek platformları sizi cezbedecek. Aslına bakarsanız yeni sezonda hepsini istiyoruz ve şimdi istiyoruz. İşte başlıca İlkbahar/Yaz 2022 trendleri! - PEMBENAR ÖZEL

Hepsine hükmedecek bir çift ayakkabı: Mary Jane platformların yükselişi

Hala pandemiden havalı etkinliklere geçişimizi tam olarak sağlayamamışken, bu geçiş dönemini bize rahat ve şık hissettiren parçalarla kurtarmak istiyoruz. Platform ayakkabı trendinin yükselişi de bunun bir sonucu olarak ortaya çıktı. Hem gündüz hem geceye uyum sağlayabilen, rahat ve şık olmasının yanı sıra romantik bir kaçış da yaratabilen Mary Jane platformlar havalı şehir kadınlarının 2022'deki ayakkabı tercihlerinde ilk sıralarda yer alacak.