SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

CAN DOSTLARIMIZ HER DERDE DEVA!

Olağanüstü bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde yetkililerin ‘Evde kal’ çağrıları, özellikle hayvansever simalar için can dostlarıyla bolca vakit geçirmek anlamına geldi

Ceylan Çapa

Ayazpaşa’daki evlerinde zamanını ailesiyle dinlenerek geçiren Ceylan Çapa, tüm gün kucağından indirmediği Coco için, “O benim en büyük ilacım” diyor.

 

Deniz Kurbanzade

Deniz Kurbanzade, eşi, kızı ve iki torunuyla Dragos’taki evinde kediler köpekleriyle kalıyor. Deniz Hanım, geçtiğimiz günlerde bahçede oyun oynayan ve kirlenen can dostu Cookie’yi yıkadı ve o anları sosyal medya hesabından sevenlerinin beğenisine sundu.

 

Pınar Sabancı

Pınar Sabancı, salgın günlerinde karantinada... İş insanı evde kaldığı günlerinin tadını eşi ve çocuklarının yanı sıra bahçede Roxy ve Lucky ile ilgilenerek çıkarıyor.

Hare Dinçer

Son yıllarda özellikle sağlıklı beslenme alanında yaptığı çalışmalarla adından sıkça bahsettiren Hare Dinçer, günlerini Ulus’taki evinin bahçesinde Daisy adını verdiği köpeğiyle geçiriyor. İkili kimi zaman da evin içinde keyifli saatler yaşıyor.

 

Nafiye Hacıoğlu

Nora Un Yönetim Kurulu Başkanı Nafiye Hacıoğlu, evinin bahçesinde, “Benim her şeyim” dediği köpeği Frodo verdiği pozu paylaştı. İkili, iş insanın yoğun temposundan uzak kaldığı günlerinin tadını birlikte çıkarıyor.

Dilara Koçak

“Dur, kaç yaşında olursan ol evinde kal” diyen uzman diyetisyen Dilara Koçak, günlerini bir yandan ev işleri bir yandan da can dostlarıyla geçiriyor. İş insanı ayrıca, sosyal medya hesabından danışanlarının sorularına cevap veriyor.

 

Murat Kaan Güneri

Murat Kaan Güneri, şu sıralar yoğun çalışma tempolu döneminde evinden uzak kaldığı günlerin acısını çıkarıyor. İş insanı, “İşte benim stres kaynağım” dediği köpeğiyle vakit geçiriyor.

 

Aslı Şen

Karantina günlerini evde Simba, Fanto, Mulfin ve Boncuk’la geçiren Aslı Şen, “Bizimkiler çok şanslı. Ama ya sokak hayvanları?” diyerek, hassasiyetini dile getirdi. İş insanı, bu dönemde de her zaman olduğu gibi bütçesinin bir bölümünü sokak hayvanlarına
ayırıyor.

 

Yazının devamı...

TEMİZ HAVADA YÜRÜYÜŞ

Cemiyet hayatının renkli simaları, güneşli havada kısa geziler ve evlerinin balkonlarında spor yaparken objektiflere takıldı

Müge Sırmabıyık

Maçka’daki evinden Boğaz havası almaya inen Müge Sırmabıyık da Bebek rıhtımının yolunu tutanlar arasındaydı.

 

Başak Emre

Modellikten sinemaya geçen Başak Emre, önceki gün yürüyüş yaptı. Başak Hanım, düzgün fiziğiyle dikkatli bakışları üzerinde topladı.

Mine-Nasuh Mahruki

Etiler’deki evlerinden Bebek rıhtımına inen Mahruki Ailesi, çocuklarıyla yürüyüş yaptı. Daha sonra balık alan aile, evlerinin yolunu tuttu.

Seycan-Nihat Tanfer

Günlerdir yoğun çalışma temposu içinde olan Dr. Nihat Tanfer, kısa bir mola verdi ve soluğu eşi Seycan Tanfer ‘le deniz kıyısında aldı.

 

İnci Aksoy

Yaz-kış sabah yürüyüşlerini aksatmayan İnci Aksoy’a bu defa yakın arkadaşı Leyla Alaton eşlik etmedi. İnci Hanım, tek başına spor yaptı.

 

Zuhal Mansfield

Sahibi olduğu madendeki işlerine virüs sebebiyle ara veren Zuhal Mansfield, Bebek’teki evinden fırsat buldukça çıkıyor. İş insanı, beş dakika da olsa deniz kenarında temiz hava alıyor.

 

Haldun Altuna

Tekstil dünyasının önde gelen isimlerinden Haldun Altuna sahilde turlayanlar arasındaydı. İş insanına Sevda Keskineşlik etti.

Elçin Gümrükçüoğlu

Londra eski Büyükelçisi merhum Rahmi Gümrükçüoğlu’nun eşi Elçin Gümrükçüoğlu, Yeniköy’deki yalısından Boğaz havası aldı. ‘Evde kalın’ çağrısına uyan Gümrükçüoğlu, balkonunda spor yapmayı ihmal etmiyor.

Burcu Şendir

Çocuklarıyla virüs salgını münasebetiyle eve mahkum olan Burcu Şendir, alışveriş için çıktığı Bebek’te bir arkadaşıyla ayaküstü karşılaşınca sohbet etti.

 

 

Yazının devamı...

HUZUR EVDE!

‘Evde Kal Türkiye’ akımına harfiyen uyan cemiyet hayatının önde gelen isimleri, sosyal medya hesaplarından çeşitli paylaşımlarda bulunarak, bu konuda hassasiyetlerini dile getirmeye devam ediyor

Yasemin Özilhan

İzzet Özilhan’ın eşi Yasemin Özilhan, ailesiyle kalabalık ortamlardan uzaklaşmak amacıyla Aydın’da inzivaya çekildi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan iş insanı, dinlendiği kareleri sevenlerinin beğenisine sunuyor.

Nuri Develi

Sahibi olduğu 108 yıllık Develi restoranları dünyada yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle, geçici olarak hizmete ara veren Nuri Develi, karantina günlerini evinde eşi ve kızıyla dinlenerek geçiriyor.

Eren Yorulmazer

Yurt içinde ve dışında sayısız mimari projeye imza atan mimar Eren Yorulmazer, İstanbul’a 130 metre yükseklikten bakan Ritz Carlton Residance’nin en üst katında bulunan evinde, karantina günlerini dinlenerek geçiriyor.

Hare Dinçer

Hare Dinçer, 14 gün kuralına uyup, evinin tadını çıkarıyor. Son yıllarda integratif beslenme sağlık koçluğu alanında ulusal ve uluslararası alandaki çalışmalarıyla adından sıkça bahsettiren iş insanı, bu sırada mesleki alanda çalışma yapma fırsatı buluyor.

Gülay Kamaz

Mos Kuaför’ün vefat eden ortaklarından Sedat Kamaz’ın eşi Gülay Kamaz, her fırsatta cemiyet hayatının önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Kamaz, şu sıralar Snowy isimli köpeğiyle karantina günlerini evinde geçiriyor.

Yazının devamı...

© Copyright 2020

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.