SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Hareketliyiz

Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen ilk dördün, pek çok konuda daha mücadeleci ve girişken olabileceğimizi anlatıyor. Ailevi ve güvenlik konuları öne çıkmakta.
Oldukça kararlı davranabiliriz. Özellikle öğle saatlerinde aynı anda birden fazla işle uğraşmak gerekebilir. Günü önceden planlamak iyi olacak. Ani durumlar için de hazırlıklı olalım. Duygusal açıdan hassasiyet yaratan durumlar olabilir. Sezgilerimizden yararlanabiliriz. Öğle saatlerinde ailevi durumlar, duygusal reaksiyonlar bizi daha çok meşgul edebilir. Hassasiyet içindeyiz. Akşam saatlerinde görüşmeler ve konuşmalar daha akıcı olabilir. Daha olumlu düşünmekte fayda var.

KOÇ:Ev hayatınızla ilgili değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Kazalara karşı temkinli olmanızda fayda var. Sabah saatlerinde ilişkiler daha akıcı. Güven aradığınız durumlar oluşabilir, iç sesinizi dinleyerek doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. 

BOĞA:Yakın çevrenizle ilgili dalgalanmalar gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızda iletişim içinde olacağınız hareketli bir gündesiniz. Ticari konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. Sabah saatlerinde keyif veren şeyler için harcama yapabilirsiniz. 

İKİZLER:Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Hesaplarınızı gözden geçirip, parasal yapılanma içine girebilirsiniz. Sabah saatlerinde akıcı temalar söz konusu. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. 

YENGEÇ:Yeni başlangıçlar yapmak için yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz şeyler gündeminizi etkileyebilir. Beslenmenize özen göstermeniz gereken zamanlar olabilir. Akışta kalmaya özen gösterin. 

ASLAN:Elinizde olmayan nedenlerle başınıza gelecek olaylar gündeminizi etkileyebilir. Yaşayacağınız kayıpların ardından, içsel süreçin içine girebilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemelisiniz. Harcamalarınıza özen göstermenizde fayda var.

BAŞAK:Sosyal gruplarınızdaki olaylarınız gündeminizi etkileyebilir. Geleceğinizle ilgili beklentileriniz hakkında konular olabilir. İş hayatınızda başkalarından destek alabileceğiniz zamanlar var. Sabah saatlerinde kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.  

TERAZİ:Çalışma hayatınızdaki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde işleriniz daha akıcı şekilde ilerleyebilir. Hedeflediğiniz konular hakkında işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili durumlar masanıza gelebilir. 

AKREP:Akademik konularla ilgilenmeniz gereken zamanlar olabilir. Sabah saatlerinde ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akıcı enerjiler sayesinde tüm gün işlerinizin kolayca ilerleyebilir. Sevdikleriniz için alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. 

YAY:Duygusal yönden bağlayıcı koşullar gündeminizi oluşturabilir. Ortaklı para konularına karşı daha hassas olmanız gereken zamanlar olabilir. Ertelediğiniz banka işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Gün içinde işlerinizi bitirmeye çalışmalısınız. 

OĞLAK:Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde ilişkiler açısından daha rahat temalar söz konusu. Genel olarak şanslı bir gündesiniz. İlişkilerde denge ve uyum arayışında kalabilirsiniz. Anlaşmalar içinde olabilirsiniz. 

KOVA:İş hayatında birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sorumluluklarınızda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Başkalarından destek alabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeli, akışta kalmaya dikkat etmelisiniz. 

BALIK:Kendinizi ifade ederken yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde ilişkiler konusunda şanslısınız. İçsel uyumunuzun tam olduğunu hissedeceksiniz. Keyif aldığınız yerlerde olmak isteyeceksiniz. 

Yazının devamı...

Düşüncelerimize dikkat edelim

Mars ve Satürn, Saka burcunda birleşmekte... Düşüncelerimizi olumlu yönde kullanmaya bakalım. Sosyal durumlarda, iletişimde engeller ya da gerginlikler yaşayabiliriz. Ay da saat 14.43’e kadar boşlukta kalacağı için, günün ilk yarısında sürüncemede kalan durumlar ve belirsizlikler yaşanabilir. Akşam saatlerinde sevdiklerimizle ilgili konulara, ailevi işlere daha çok yönelebiliriz. Günün ilk yarısında önemli kararlardan kaçınmakta fayda var. Görüşmelerde ve sosyal konularda daha esnek olmaya, düşüncelerimizde aşırı iddiacı olmamaya özen göstermeliyiz. Aynı zamanda fiziksel açıdan risk içerebilecek olaylara da dikkat etmek gerekiyor.

KOÇ:Oldukça güçlü zihinsel süreçler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdekilerle etkinlik organize edebilirsiniz. İş hayatınızda yazılı iletişiminizin yoğun olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Riskli konularda karar verme konusunda cesaretli davranabilirsiniz. 

BOĞA:Maddi kaynaklarınız konusunda yeni kararlar almak için imkanlar oluşacaktır. Harcamalarınızı, seyahatlerinize yönlendirme isteği içinde olabilirsiniz. İş hayatınızda engellediğinizi hissedeceğiniz zamanlar var. Başkalarından destek alabileceksiniz.

İKİZLER:Kararlar alıp, yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde beslenmenize dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Gün içinde değişken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel olarak önem verdiğiniz konularla ilgilenmek keyfinizi yerine getirebilir.

YENGEÇ:Hayatınızda gizli kalmış konularla ilgileneceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde pozitif düşünceler içinde olabilirsiniz. Psikolojik olarak bilinçaltınızla ilgili dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Yeni haberler alacağınız, keyifli zamanlar var.

ASLAN:Beklentilerinizle ilgileneceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde daha kolay risk alabileceğiniz zamanlar var. Hayallerinizde kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. İş hayatınızda destek alabileceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz, bu durum sizi rahatlatacaktır.

BAŞAK:İş hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için büyük bir dayanıklılık göstereceksiniz. İlişkilerinizde engellendiğinizi hissetseniz de günün büyük kısmında iyimserlik söz konusu. Yeni haberler alabilirsiniz. Çift durumlu olaylar için karar vermekte acele etmeyin.

TERAZİ:Yeni şeyler öğrenmek için hevesli bir gündesiniz. Yolculuk planları için teşvik edici imkanlar çıkabilir karşınıza... Akademik olarak yeni başlangıçlar yapmak için kararlar alabilirsiniz. Değişen durumlara sakin kalmaya özen göstermelisiniz.

AKREP:Kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Sabah saatleri olaylara karşı iyimser tutumunuzu sürdürebileceksiniz. Ortaklı para durumlarında yeni kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Yazılı iletişiminizin bol olduğu bir gündesiniz. 

YAY:İkili ilişkilerinizin gündeminizi etkilediği zamanlar var. Eşinizin konularıyla ilgilenebilirsiniz. Sabah saatleri daha fazla güven hissedebileceğiniz imkanlar bulunuyor. Kolayca risk almak isteyebilirsiniz, dikkatli olmakta fayda var. Akışta kalmaya özen gösterin. 

OĞLAK:Çalışma koşullarınız gündeminizi etkileyebilir. Aldığınız sorumluluklarda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sağlıkla ilgili yeni haberler alacağınız zamanlar olabilir. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dayanıklılık gösterebileceksiniz.  

KOVA:Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz, iletişimi bol bir gün sizi bekliyor. Zihninizin hızına siz bile yetişemeyebilirsiniz. Sabah saatlerinde cömert davranacağınız zamanlar var, harcamalarınızda dikkatli olmalısınız. Aşkta kısıtlayıcı durumlar oluşabilir.

BALIK:Gündeminizi evinizle ilgili konular oluşturabilir. Sabah saatlerinizde eviniz için para harcamak isteyebilirsiniz. Aile içinde güvende hissedeceğiniz olaylar yaşanabilir. Yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Babanızla ilgili durumlar gündeme gelebilir.

Yazının devamı...

Mars Saka burcunda

Mücadele ve savaş gezegeni Mars, bugün Saka burcuna geçiyor. Burada Satürn’le yan yana gelmesi bu dönemde gruplar, insan toplulukları ve sosyal durumlarla ilgili sıkıntıların öne çıkabileceğini göstermekte. Bugünlerde iletişim, görüşmeler ve ulaşımla ilgili konularda hızlı değişiklikler gündeme gelebilir. Yeni haber ve değişikliklerle karar verebiliriz. Nelerden kaçınmalı? Sabah erken saatlerde daha esnek olmak gerekiyor. Pek çok yenilik söz konusu. Ancak gün boyunca belirsizlikler ya da bizi pasifize eden durumlarla karşılaşabiliriz. Özellikle akşam saatlerinde dağınıklık yaşayabiliriz. Düşüncelerimizi toplamak pek kolay değil.

KOÇ:Ticari konularda daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. İletişiminiz kuvvetli bir gündesiniz. Yazışma ve sözleşmelerinizi yapmanız için uygun zamanlar var. Öğle saatlerinde çift durumların arasında kalabilirsiniz. Akşam ise duygularınızı paylaşabilirsiniz.

BOĞA:Maddi kaynaklarla ilgili hareketlenme söz konusu olabilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanmak isteyeceğiniz zamanlar var. Öğle saatlerine doğru duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. İşle ilgili durumlarda kararsızlık yaşanabilir.  

İKİZLER:Yeni başlangıçlar ve niyetler içinde olabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda hareketlilik görünüyor. Diyete başlamak için uygun bir gün olabilir. Akşam saatlerine doğru iç uyumu yakalayabilir. Duygularınızı rahatça ifade edebilirsiniz.

YENGEÇ:Hayatınızda gizli kalmış, açığa çıkarmakta zorlandığınız konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Sabahtan iletişimi yüksek zamanlar yaşarken öğle saatlerinde daha fazla içinize kapanabilirsiniz. Kendinizi duygusal dalgalanmalar içinde bulabilirsiniz.

ASLAN:Hayatınızdaki sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşmek size iyi gelecektir. Öğle saatlerinde geleceğinizle ilgili ümitsizliğe düşebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler var. Akşam saatlerinde zihniniz daha akıcı hale gelebilir. 

BAŞAK:İş yaşamınızda hareketli bir gün yaşayabilirsiniz. Üstlerinizle iletişim halinde olabilir, ticari görüşmeler yapabilirsiniz. Annenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde duygusal karmaşa yaşayabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.

TERAZİ:Öğrenme açlığınızı gidermek için çevrenizdekilerle iletişim halinde kalabilirsiniz. Uluslararası konular ön plana çıkabilir. İş hayatınızda yeni girişimlerde bulunabileceğiniz imkânlar var. Öğle saatlerinde kararsızlığa düşeceğiniz zamanlar olabilir. 

AKREP:Duygusal yönden bağlayıcı koşullarla uğraşabilirsiniz. Gün içinde ilgileneceğiniz yazışma ve görüşmelere özen göstermenizde fayda var. İletişimi yüksek hızlı akan bir gün olabilir. Kriz yaratması olası koşullara karşı dikkat etmelisiniz. 

YAY:Karşıtlıklarla uğraşıp, dengede kalmaya çalışabilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Ticari anlaşmalar için uygun imkanlar var. İkna edilmeniz veya etmeniz gereken ikili durumlar yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlarınız olabilir.

OĞLAK:Çalışma hayatınızda yoğun görüşme ve toplantıların olduğu zamanlar var. Sizi yoran yıpratan konularla uğraşabilirsiniz. Sağlıkla ilgili sıkıntılar yaşamanız muhtemel. Öğle saatlerinde çift durumlar arasında kararsızlık yaşayabilirsiniz.

KOVA:Kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz iletişimi yüksek bir gündesiniz. Size zevk veren görüşmeler, buluşmalar içinde olabilirsiniz. Harcamalarınıza özen göstermeniz gereken zamanlar var. Öğle saatlerinde duygusal karışıklık içinde kalabilirsiniz. 

BALIK:Yakın çevrenizle ilgili dedikodular, gündeminizi etkileyebilir. Ailevi durumlarla ilgili hareketlilik söz konusu olabilir. Evinizde ufak tefek kazalar yaşayabilirsiniz, dikkatli olmaya çalışın. Öğleden sonraki saatlerde duygusal karmaşa yaşayabilirsiniz. 

Yazının devamı...

Evde nasılsınız?

Umalım bu yazıyı okuduğunuzda salgın riski en azından azalmış ve kısıtlamalardan kurtulmuş olalım. Evde çalışmak, evde kalmak zaruri bir önem kazanırken, ben de sizlere astrolojik açıdan evle ilişkimizden söz edeceğim. Astrolojik haritamızda ev hayatımızı gösteren işaret Ay’dır. Ay duygusal açıdan nereye ait olduğumuzu, yuva kurma isteğimizi ve kuşkusuz güvenlik konularını anlatır. Ay hangi burçta ise eve yönelik tutumumuz farklı şekiller alır. Belki bu yazı ile evde sizi daha mutlu kılacak bazı ipuçları verebilirim. Kuşkusuz, Ay’ın bulunduğu ev ve yaptığı açılar da önemlidir ancak burada kısaca Ay burçlarından söz edeceğim.

Eğer ise, evde bedensel olarak fit kalmak için daha çok şey yapabilirsiniz. Bedeninizi hareketsiz tutmak istemeyeceksiniz. Evde düzenli fitness için bir düzen kurabilirsiniz. Ayrıca evde tamir ya da marangozluk işleri ya da içinde rekabet olan oyunlar ilginizi çekebilir. Enerjinizi boşaltamadığınız durumlar öfkelenmeye, huzursuzluklara yol açabilir. ise başta bahçe işleri, toprakla ilgili konular aynı zamanda aşırıya kaçmadan yemek ve mutfak işleri dikkatinizi çekebilir. Belki terzilik yönünüz var ise bunu değerlendirin. Resim, sanatsal uğraşlar size iyi gelecek. Bedensel tembelliğe yönelmemelisiniz. burcunda ise kitaplar ve yazı yazmak, bir blog tutmak hatta bunları internet üzerinde yayınlamak isteyebilirsiniz. Kolayca sıkılabiliyor ve değişiklik arıyorsunuz. Bu nedenle sosyal medyada daha aktif olabilirsiniz, belki bir youtube kanalı açmak mümkün. Ancak sadece düşüncede kalmamalı, bedensel olarak da dinç kalmaya bakmalısınız. ise zaten evle çok yakın bağlarınız var. Evde kalmayı seviyorsunuz. Bu nedenle, sevdiklerinizle bir arada olmak size iyi gelecek. Bununla birlikte, kolayca depresif ve endişeli olabiliyorsunuz. Eve yönelik hobiler, size daha pozitif bir bakış açısı getirecek tüm işler uygun ancak buzdolabından uzak durmanız gerekiyor. ise evde oyunlar ya da keyif veren uğraşlar sizi meşgul edebilir. Yaratıcı olduğunuz bir hobinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Belki de online partiler, sohbetler, eğer sanatsal yetenekleriniz var ise, bu yönde uğraşlar uygun olabilir. ise, evde kendinize meşguliyet bulmakta zorlanmayacaksınız. Temizlik işlerinden, mutfağı ve kitaplığınızı yeniden düzenlemeye, tamirata kadar pek çok şey dikkatiniz çekebilir. Sizi zihnen meşgul edecek ve belki başkalarına da fayda sağlayabilecek uğraşlar yaratabilirsiniz.

Eğer ise sosyal kalmak, entelektüel uğraşlar sizin için önemli. Aynı zamanda evde güzellik ve hoşluk yaratabilecek uğraşlar, çiçeklerinizden, dekorasyona kadar pek çok konu aklınıza gelebilir. Komşularla aranız iyi ise, daha avantajlısınız. evde enerjisini boşaltabilecek uğraşlara ihtiyaç duyar. Aksi halde gerginlikler mümkün. Beden-ruh dengenizi ihmal etmemelisiniz. Hareket de önemli. Yoga, jimnastik ya da sizi zihinsel ve duygusal açıdan konsantre eden bir uğraşınız olabilir. Yeter ki kendinizi duygusal açıdan huzur içinde tutabilin. ise sürekli hareket halindesiniz ve bir araya uzun süre kalmak size büyük bir azap gibi gelebilir. Dolayısı ile mümkünse açık havada olabileceğiniz uğraşlar, fiziksel açıdan hareket önemli. Ayrıca şimdiye kadar okumak isteyip, zaman bulamadığınız kitaplar, belki online eğitimler, dil öğrenmek son derece faydalı olabilir. evde çok rahat edemese de, evde de eksik kalan şeyleri belirleyebilir. Tek başına kalabilen Oğlak için evden sürdürülen işleri daha organize hale getirmek mümkün. Aynı zamanda toprakla, bahçe ile ilgili işler, marangozluk, hatta sanatsal uğraşlar iyi bir fikir olabilir. olanlar sosyal alanda aktif olmaya devam edebilirler. Sosyal medya, arkadaşlarla online platformlarda buluşmak yanı sıra, entelektüel faaliyetler, sizi kafaca hareketli tutacak pek çok uğraşlar söz konusu. Tek başına kalmak istemeyeceğiniz için teknolojinin pek çok imkanından yararlanabilirsiniz. ise kolayca hareketsizleşebiliyorsunuz. Duygularınızı olumlu yönde tutmaya çalışmalısınız. Bunun için sanatsal işler, hayal gücünüzü kullanabileceğiniz uğraşlar, edebiyat, resim ya da bedensel açıdan fit kalabilmek için egzersizler, belki yoga çok yararlı olabilir.

 

Yazının devamı...

Daha yapıcı olabiliriz

Bugün eğer iyi kullanabilirsek daha yapıcı ve verimli bir gün geçirebiliriz. Ay, Boğa burcunda ve Venüs’e doğru ilerliyor. Bizi duygusal açıdan tatmin edebilecek yönelimler içindeyiz. Parasal alanda ya da yatırımlarla ilgili konularda daha istikrarlı ve kalıcı olan şeylere yönelebiliriz. Kendi şansımızı kendimiz yaratabiliriz. Hafta sonu yaklaşırken, biraz yavaşlamak ve dinlenmek için uygun olanaklar mümkün... Bugün hayatın güzel yönlerine daha açığız. Ancak bencilce davranmamalıyız. Parasal bir konu üzerinde yeni hedefler ve istekler var. Ortaklaşa işlerde kazanç sağlayabilecek bir proje üzerinde durabiliriz.

KOÇ:Maddi kaynaklarınızla ilgili değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Bu konuda yeni fikirler geliştirebilir ve bunları hemen uygulamaya koymak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. 

BOĞA:Kişisel alanda adımlar atmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yeni fikirler ortaya atabilirsiniz. Önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Sabah saatlerinde ilgilendiğiniz konularda abartıya kaçma eğiliminde olabilirsiniz. 

İKİZLER:Bilemediğiniz konular tarafından çevrelendiğinizi hissedebilirsiniz. Sabah saatlerinde zevklere düşkünlük söz konusu. Bugün hareketli ve iletişime dayalı bir gündesiniz. Gizli kalan mevzular da gündeminizi etkileyebilir. 

YENGEÇ:Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni fikirler üreteceğiniz ve harekete geçmekte zorlanmayacağınız bir gündesiniz. Sabah saatlerinde işlerinizin rast gitmesinden dolayı kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin. 

ASLAN:İş hayatınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Hedeflerinize ulaşmak için yapıcı hareketler içinde olmalısınız. Parasal durumlarda daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sabah saatlerinde olayları abartma eğilimindesiniz. 

BAŞAK:Yeni konulara ilgi duyacağınız günlerden birindesiniz. Hayatınızdaki olaylarda bütünü görmek için adımlar atabilirsiniz. Yeni fikirlerinizi açıkça ifade etmek isteyeceksiniz. Yakın çevrenizle iletişim halinde olmak size iyi gelecektir. 

TERAZİ:Endişelendiğiniz konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ortaklı mevzular da gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan koşullarda dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Duygusal yönden bağlayıcı şartlar söz konusu olabilir. 

AKREP:Hayatınızdaki ikili ilişkilerinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Karşınızdaki kişilerle denge kurmak isteyebilirsiniz. Yapıcı durumların oluşacağı işlerle ilgilenebilirsiniz. Parasal durumlara karşı dikkatli davranmalısınız.

YAY:Çalışma hayatınızdaki koşullarınız gündeminizi etkileyebilir. Sizi yoran yıpratan şartlara karşı dikkatli olmalısınız. Yeni bir hizmet ortaya koymak için çalışmalara başlayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde ticari görüşmeler yapabilirsiniz.

OĞLAK:Kendinizi ifade edeceğiniz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Sabah saatlerinde ilgilendiğiniz konularla ilgili daha kolay risk alabileceksiniz. Şanslı zamanlar söz konusu. Zevklerinizde abartıya kaçma eğiliminde olabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin. 

KOVA:Ailenizle ait mevzulargündeminizi etkileyebilir. Yapıcı konularla ilgili konuşup, ortak kararlar alabilirsiniz. Sabah saatlerinde olaylara karşı çok daha iyimser yaklaşabilirsiniz. Güven arayışında olacağınız zamanlar var. Akışta kalın. 

BALIK:Yapıcı hareketin, iletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Sabah saatlerinde şanslı olduğunuz zamanlar var. İyimser tavrınızla işlerinizin daha kolay ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki dedikodular kulağınıza gelebilir.

Yazının devamı...

Günün ilk yarısı yorucu

Ay bugün saat 16.36’ya kadar Koç burcunda sert açılar altında kalıyor. İsteklerimizde ısrarcı olduğumuz durumlarda daha büyük engellerle karşılaşabiliriz. Bugün biraz daha planlı ve sakin kalmaya bakalım. Akşam saatlerinde daha gerçekçi ve kararlı davranabilirsiniz. Aynı zamanda maddi konularda da daha seçici ve dikkatli olmaya bakalım. Sabah saatlerinde özellikle daha dikkatli olmalıyız. Yolculuklarda sıkıntılar gündeme gelebilir. Ailevi konularda ya da bizi duygusal açıdan tartışmaya götürebilecek durumlarda daha soğukkanlı kalalım. Saat 17.00 civarında uzun vadeli düşünmek ve iyimserliğimizi korumak önemli.

KOÇ:Kişisel hassasiyetleriniz olan konulara yönelebilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken zamanlar var. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için heves içinde olabilirsiniz. 

BOĞA:Bilemediğiniz konularla ilgili gizli kalan şeyler olabilir. Psikolojik olarak etkilenebilirsiniz. Uğraştığınız işlerle ilgili hapsolmuş hissedeceğiniz zamanlar var. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. 

İKİZLER:Gelecek beklentilerinizin güçlü olduğu bugünde sosyal konulara daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olmak ve paylaşımda bulunmak size keyif verebilir. Akşam saatlerinde akıcı koşullar söz konusu. İlişkiler gündeme gelebilir. 

YENGEÇ:Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. Uğraştığınız işlerinizde yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için başkalarından yardım alabilirsiniz. İşlerinizi paylaştırmak isteyebilirsiniz. 

ASLAN:Bugün yeni ufuklara açılmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek için etrafınızdaki insanlarla paylaşım içinde olacağınız zamanlar var. Akademik konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde şanslı zamanlar var. 

BAŞAK:Kriz yaratan durumlar gündeminizi etkileyebilir. Sizi uğraştıran olaylardan uzak durmanızda fayda var. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenmeniz gereken zamanlar olabilir. Parasal açıdan yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. 

TERAZİ:Bugün ikili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Eşinizle ilgili konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz mevzularda paylaşım içinde olmak işlerinizi kolaylaştıracaktır. Dengede kalmaya özen gösterebilirsiniz.  

AKREP:Çalışma hayatınızdaki konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçmek isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Fikirlerinizi iş arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin. 

YAY:Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak sizi keyiflendirecektir. Uğraştığınız mevzularda başkalarını da dahil edebilirsiniz. Keyif aldığınız insanlarla görüşmek size iyi gelecektir.

OĞLAK:Aile hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul etmeye başlayabilir. Geçmişe ait durumlar size sıkıntı yaşatabilir. Kendi iç sesinizi dinleyerek bu konularda sıyrılabilirsiniz. Gün içinde akışta kalmaya özen gösterin.

KOVA:Hareketli bir gün sizi bekliyor. Yazışma ve konuşmaların yoğunluğu içinde gününüzün nasıl geçtiğiniz anlamayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenmek dikkatinizi dağıtabilir. İlişkiler ön planda...

BALIK:Maddi gelişmelerle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz durumlarda daha fazla yeteneklerinizi kullanmak isteyebilirsiniz. Yeniden harekete geçeceğiniz olaylarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. 

Yazının devamı...

Hızlı adımlar içindeyiz

Koç burcundaki yeniayın etkileri devam ediyor. Fiziksel açıdan daha hareketli ve samimi olabiliriz. Duygularımızı ifade etmekten kaçınmayacağız. Böyle zamanlarda hevesimizi daha yapıcı alanlara odaklamaya çalışalım. Bugün istekliyiz ancak tam olarak yönümüzü net şekilde ifade edemeyebiliriz. Duygusal açıdan saf ve kimi zaman fazla aceleci olabiliriz. Yeniliklere açık bir gündeyiz. Ancak Ay’ın açı yapmaması, hangi yöne ilerleyeceğimiz yönünde soru işaretleri yaratabilir. Bugün sürprizler ve beklenmeyen durumlar da dikkat çekiyor. Psikolojik açıdan güçlü durmak ve kendi kişiliğimizi ortaya koymak istiyoruz.

KOÇ:Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olacağınız bir gündesiniz. Kişisel hassasiyetinizin olduğu durumlarda sınırlandırılmış hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Bedeninize ait konulara dikkat etmelisiniz. 

BOĞA:Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. Bu sizi kabullenme içine sokabilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Uğraştığınız işlerle ilgili tamamlanma gerçekleşebilir. 

İKİZLER:Gelecek beklentilerinizin ön plana çıktığı bir gündesiniz. Sosyal konular gündeminizi oluşturabilir. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Bitirmeniz gereken uğraşlarınızda sıkışma olabilir. Akışta kalmaya özen gösterin.

YENGEÇ:İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Hedeflerinize ulaşmak için tamamlanma içine girebilirsiniz. Üstlerinizle
ilişkilerinizde özenli davranmanızda fayda var. İş yerinde olabilecek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. 

ASLAN:Yeni ufuklara açılmak için heyecan duyduğunuz bir gündesiniz. Yolculuklara çıkmak için planlar yapabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden kaynaklı programlardaki aksamalar biraz sizi rahatsız edebilir. Kabullenme içine girebilirsiniz. 

BAŞAK:Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Korku ve endişe duyduğunuz mevzularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı yaşadığınız süreçlerde kabullenme içine girebilirsiniz. 

TERAZİ:Eşinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Karşınızdaki kişiyle denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı uğraştıran durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kazalara karşı dikkatli olun. 

AKREP:Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerinizi tamamlama yönünde hızlı adımlar atabilirsiniz. Bazı konularda yaşayacağınız sıkışmalar keyfinizi kaçırabilir. Akışta kalmaya özen gösterin. 

YAY:Kendinizi ifade etmekten keyif alacağınız bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Güzel şeyler için harcama yapmaktan çekinmeyeceğiniz zamanlar var. Çocuklarla zaman geçirmek 

OĞLAK:Ev içindeki kazalara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Elinizde olmayan nedenlerden ailevi konular içinde kalabilirsiniz. Gizli düşmanlar edineceğiniz zamanlar olabilir. Babanıza ait konuları ihmal etmemeye özen gösterin. 

KOVA:Yakın çevrenizdeki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızda yoğun ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Küçük kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı yorucu koşullar altına girebilirsiniz.  

BALIK:Bugün harcamalarınızla ilgili yeni planlamalara gidebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde kişisel yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız destekler sizi keyiflendirecektir. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. 

Yazının devamı...

© Copyright 2020

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.