SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Bu hafta size ne getirecek?

.

Milliyet Haber

ÖZELLİKLE YÜKSELEN BURCUNUZU OKUMALISINIZ

Bu hafta bitişler ve yeni başlangıçlar dikkat çekiyor. Haftanın ilk günlerinde düşüncelerimizi gözden geçirmek ve eksikler üzerinde durmak için uygun koşullar var. Ancak 23-24 Mayıs günleri oldukça karmaşık olabilir. 25’inden itibaren hızlanma ve yenilikler içine girebiliriz. Koç burcuna ilerleyecek olan Mars bizi yeni adımlar atmaya ve cesaretimizi ortaya koymaya yöneltiyor. Ancak Merkür geri harekette olduğu için yine de aceleci olmamalıyız. 26’sından itibaren eski şeyleri elemek ve düşüncelerimizi toparlamak için zamanımız olacak. Bugünlerde kontrol dışı pek çok koşulla karşılaşabiliriz.

AY TAKVİMİ

Hangi gün nelere önem verelim ?

22 Mayıs Pazar

Bugün gerçekçi olsak bile, kendimizi aşırı kısıtlıyor da olabiliriz. Akşam saatleri yeni düşüncelere açığız.

23 Mayıs Pazartesi

Oldukça gayretliyiz ancak koşullar pek istikrarlı olmayabilir. Esnek davranacağız.

24 Mayıs Salı

Bugün oldukça kafa karıştırıcı ve karmaşık olabilir. Ani çıkışlardan kaçınalım.

25 Mayıs Çarşamba

Çok hızlı ve yeni gelişmelerin, başlangıçların olduğu bir gündeyiz. Biraz daha sakin olalım.

26 Mayıs Perşembe

Yenilikler var ancak olayların nereye doğru gideceğini bilemeyebiliriz.

27 Mayıs Cuma

Özellikle parasal konularda beklenmedik durumlar yaşanabilir. Acele ile karar vermemeliyiz.

28 Mayıs Cumartesi

Sürprizlere açık bir gündeyiz. Planlı olmayan, ani olaylar gündeme gelebilir.

 Haftalık Yorumlar 

KOÇ Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu hafta 25’inden itibaren burcunuza ilerleyen Mars size büyük bir enerji, cesaret ve kendinizi öne çıkarabileceğiniz durumlar getirmekte. Ancak biraz da programlı olmalısınız. 22 Mayıs civarında bazı kontrol dışı durumlar var. Ayrıca parasal konularda eksik gördüğünüz şeyleri tamamlamak için yeni imkanlar gündeme gelebilir. 26’sı civarında yeni adımlar ve istekler öne çıkmakta. Önünüzü tam görememekten dolayı şikayet edebilirsiniz. 28’i sonrasında kazançlar ve maddi koşullar açısından daha olumlu seçimler yapabilirsiniz. 

BOĞA Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu dönemde size yeni adımlara, risklere yönelten gelişmeler mümkün. Özellikle 25’inden sonraki günlerde biraz daha özenli ve düşünceli olmaya bakın. Öngörülmesi zor durumlar olabilir. 22’si civarında gelecek beklentilerinizde, arkadaşlar, gruplar içinde daha gayretli olabilirsiniz. Merkür burcunuza geri dönerek eksik kalan işleri tamamlama imkanı getirebilir. 26’sı civarında ise yeni istekler ve arzular gündeme gelmekle birlikte, hesap edilmesi koşullar var. 28’inden sonra Venüs size daha fazla imkan ve destek getirmeye başlıyor. 

İKİZLER Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bugünlerde yeni istekler, gelecek yönünde niyetler gündeme geliyor. Göstereceğiniz çaba sayesinde hayatınıza yeni umutlar katabilirsiniz. Güneş de artık burcunuzda, daha bilinçli adımlarınızı destekliyor olacak. 22’si civarında işle ilgili konular, sorumluluklar nedeni ile daha çok dikkat çekebilirsiniz. 23’ü sonrasında eksik kalan şeylere, maddi koşullara özen göstermelisiniz. 25’inden itibaren hedeflerinizde daha atak olabilirsiniz. Ancak 26’sı civarında gereksiz risklere girmemek, gruplar, arkadaşlar içinde sakin kalabilmek önemli.

YENGEÇ  Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu haftadan başlayarak iş hayatınızda, toplum önünde daha aktif ve cesur davranabileceğiniz koşullar var. Kendinizi göstermeniz zor olmayacak. 22’si civarında uzaklar, yabancılar ve eğitimle ilgili konularda daha çok şey yapmak isteyebilirsiniz. Bazı kontrol dışı koşullar da dikkat çekmekte. 25’i sonrasında mücadeleniz daha belirgin hale gelebilir. 26’sı civarında yine iş konularında ve toplum önünde girişken olabilirsiniz. Bazı bitişler de mümkün. 28’i sonrasında tatmin ve istikrar daha kolay ulaşılabilir.

ASLAN   Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu dönemde gruplar, sosyal konular ve arkadaşlıklar hayatınıza daha çok hareketlenme ve yeni fikirler getirmekte. Ayrıca 25’i sonrasında fikirlerinizde, uzaklarla ilgili işlerde ve hatta medya alanında daha cesur ve dikkat çekici olabilirsiniz. 22’si civarında finansal bir iş, ortaklı bir konuda gayretler var. 23’ünden sonra da iş ve para ile ilgili eksik şeyler, projeler yeniden ele alınabilir. 26’sı civarında uzaklarla ilgili işlerde ve fikirlerinizde şansınızı aşırı zorlamamalısınız. 28’i sonrasında sizi daha tatminkar kılan fırsatlar başlıyor. 

BAŞAK Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu dönemde sorumluluklar, işe yönelik gelişmeler ve dikkat çekebileceğiniz konular gündeme gelmekte. Bir dizi değişikliği de hesaba katmalısınız. 22’si civarında karşılıklı bir konuda, görüşmelerde oldukça hedefe odaklısınız ancak etki altında kalmanız da mümkün. 25’inden sonra önemli adımlar, cesaret göstereceğiniz koşullar içindesiniz. Kimi zaman korkularınız, endişeleriniz de gündeme gelebilir. Sakin kalın. 26’sı civarınızda atabileceğiniz adımlar, yenilikler sizi test ediyor olsa da, yeniliklerden çok şey öğrenerek çıkacaksınız. 

TERAZİ Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugünlerde yeni şeyler öğrenmek, yeni insanlarla temas etmek hayata bakış açınızı değiştirebilir. Düşüncelerinizi zenginleştirebilir. Aynı zamanda evlilikte ve kimi zaman karşıtlık içerebilecek durumlarda daha sakin kalmaya özen göstermelisiniz. 22’si civarında zaman alan bir iş, çalışma ortamınıza yönelik bir konu zamanınızı daha çok alabilir. Daha iyi organize olmaya bakın. 25’i sonrasında ilişkilerde ve ortaklı alanda daha hızlı karar vermeniz gerekiyor olabilir. 26’sı civarında da karşılıklı konuları toparlamanız yerinde olacak.

AKREP    Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugünlerde başkalarına bağlı konular, anlaşmalar ve kimi zaman zihninizi yoran çift durumlar gündemde. Ayrıca fiziksel açıdan da kendinize özen göstermelisiniz. Finansal işlerde aceleci davranmayın. 22’si civarında spekülatif ya da yaratıcı bir konu yönünde çaba sarfedebilirsiniz. 23’ü ile birlikte ortaklı işlerde görüşmeleri yeniden ele almak mümkün. 25’i sonrasında iş ortamında, düzen ve sağlık konularında daha hızlı kararlar ve çabalar dikkat çekebilir. 26’sı civarında da sağlık, düzen ve hizmet konularında test edilebilirsiniz. 

YAY     Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugünlerde eşinizi, sevgilinizi ya da ortağınızı ilgilendiren bir konu içinde daha fazla uğraş verebilirsiniz. Karşılıklı konularda fikirler değişebilir. 22’si civarında evde ve ailevi konularda elinizden gelen çabayı gösterebilirsiniz. Eve yönelik hassasiyetler de var. 25’inden sonra aşkta ve yaratıcı alanda daha tutkulu olabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bugünlerde kendinizi riskli işlerin içinde de bulabilirsiniz. Özellikle 26’sı civarında aşkta ve sevdikleriniz ile ilgili konularda büyük bir canlılık var ancak biraz daha düşünceli olmaya da ihtiyaç var.

OĞLAK Toprak + Öncü  (22 Aralık – 20 Ocak) 

Beraber çalıştığınız kişilerle ve iş ortamınızda daha fazla çaba içinde olabilirsiniz. Bu dönemde görevler, hizmet gerektiren konular öne çıkmakta. 23’ü sonrasında sevdiğiniz bir konuya yeniden zaman ayırabilirsiniz. 22’si civarında görüşmeler, ziyaretler açısından dikkat çekici koşular var. Şansınızı daha iyi kullanabilirsiniz. 25’i sonrasında ise, eve, ailenize ve yerleşime yönelik konulara yüksek bir enerji geliyor. Evde ve güvenlik konularında daha sakin düşünmeye bakın. Bu konular 26’sı civarında da sizi meşgul edebilir. 

SAKA    Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Daha dışadönük ve enerjinizi ortaya koyabileceğiniz günlerdesiniz. Yaratıcı çalışmalar ve size yaşam enerjisi getiren koşullar içindesiniz. Bu yenilikler 25’i sonrasında daha belirgin olabilir. 22’si civarında para konularında daha pratik ve gerçekçi olmaya ihtiyacınız olacak. 23’ünden sonra da düşüncelerinizi toparlamak için değişiklikler yapabilirsiniz. 25’i sonrasında yakın çevreniz, görüşmeler ve ziyaretler hız kazanabilir. Fikirlerinizi daha açık bir şekilde ifade edebilirsiniz. Ancak 26’sı civarında bu konuda daha sakin kalmaya bakmalısınız. 

BALIK     Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bugünlerde gayretlerinizi hızlandırabileceğiniz, gerek işte, gerekse eve yönelik isteklerinizde daha aktif olabileceğinizi söyleyebiliriz. Özellikle para durumunuzu ve gelirlerinizi dengelemek için aktif bir çaba içine girebilirsiniz. 22’si civarında şahsi alanda önemli gayretler ve değişiklikler içindesiniz. Eve yönelik işler önemli. 23’ü sonrasında düşüncelerinizi toparlamanız zor olmayacak. 25’i sonrasında gereksiz harcamalara kapılmamaya bakmalısınız. 26’sı civarında da yeteneklerinizi daha bilinçli kullanmaya bakmalısınız. 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. ÖĞLE SONRASI HIZLI OLABİLİRİZ
  2. Yön arıyoruz
  3. Bu hafta size ne getirecek?
  4. Yengeç'te hızlı ve hevesli bir yeniay
  5. Yengeç’te hızlı ve hevesli bir yeniay
  6. Yeteneklere odaklanalım
  7. Orijinal düşünceler var
  8. DAHA SAKİN OLALIM
  9. HAREKETLİLİK BAŞLIYOR
  10. Koşullar değişiyor