ABD'li sınır muhafızlarından göçmenlere kementli saldırı!
ABD'li sınır muhafızlarından göçmenlere kementli saldırı!Son günlerde çoğunluğu Haitililerden oluşan göçmenler, ABD tarafında yaşanan yiyecek kıtlığından dolayı, sınırın Meksika tarafına geçip geri dönüyor. Aralarında bebeklerin de bulunduğu yüzlerce kişi hayatı için mücadele ederken, at üstündeki ABD'li sınır muhafızlarının kementlerle göçmenlere saldırdığı görüntüler dünyayı ayağa kaldırdı. Beyaz Saray, Teksas yakınındaki kampta yaşanan olaya ilişkin özür dilerken, göçmenler "Tenimizin renginden dolayı bu muameleyi hak etmiyoruz. ABD hükümetinin vicdanı yok" dedi.
21.09.2021Dünya
Son dakika: Canlı yayınladılar... Tam o an!
Son dakika: Canlı yayınladılar... Tam o an!Yağmurlu ve soğuk havaya aldırış etmeden törenin düzenleneceği alana geldiler. Herkesin siyahlar ya da resmi üniformaları içinde ve gözü yaşlı olduğu dikkat çeken törenden fotoğraflar, uluslararası haber ajansları tarafından peş peşe servis edildi. Canlı olarak yayınlanan tören, dünyada son haber oldu. İşte son dakika haberinin detayları...
7.02.2021Dünya
Son dakika haber! Kimliği dünyayı şoke etti! İki çocuk babası...
Son dakika haber! Kimliği dünyayı şoke etti! İki çocuk babası...Sabahın ilk ışıklarıyla düzenlenen baskın, tarihin en kanlı ve ölümcül günlerinden birine dönüştü. Evde çıt çıkarmadan onları bekliyordu ve kapı zili kamerasından izledikten sonra kapıyı açmadan ateş açtı. Önce 4 ardından 5 el daha silah sesi duyuldu ve sakin mahalle bir anda kan gölüne döndü. Kanlı çatışmada öldürülen ajanların kimlikleri dün açıklandı, bugünse zanlının ismiyle birlikte fotoğrafı ortaya çıktı. Bir anda dünyanın en çok konuşulan adamı olan katilin kimliği herkesi hayrete düşürdü.
4.02.2021Dünya
Son dakika haber! Dünya bu görüntüyü konuşuyor! Bayrağa sarıp...
Son dakika haber! Dünya bu görüntüyü konuşuyor! Bayrağa sarıp...Sabahın ilk ışıklarıyla düzenlenen baskın, tarihin en kanlı ve ölümcül günlerinden birine dönüştü. Önce 4 ardından 5 el daha silah sesi duyuldu ve sakin mahalle bir anda kan gölüne döndü. Son dakika haberine göre, kanlı çatışmada öldürülen ajanların kimlikleri açıklanırken, ABD Başkanı Joe Biden harekete geçti.
3.02.2021Dünya