Seri tecavüzden yargılanıyordu! Kendi avukatını bile tanıyamıyor...
Seri tecavüzden yargılanıyordu! Kendi avukatını bile tanıyamıyor...Ron Jeremy'nin seri tecavüz davası, hapisteki yetişkin filmi yıldızının psikiyatrik değerlendirmeden geçirilmesinin istenmesinin ardından bu hafta askıya alındı.
19.03.2022Dünya
Hakkında 250 yıl hapis cezası istenen yetişkin filmi oyuncusuyla ilgili bir iddia daha!
Hakkında 250 yıl hapis cezası istenen yetişkin filmi oyuncusuyla ilgili bir iddia daha!Ünlü yetişkin filmi oyuncusu Ron Jeremy hakkında aralarında 15 yaşında bir kız çocuğunun da bulunduğu 13 kadına cinsel tacizde bulunduğu ve tecavüz ettiği suçlamalarıyla davalar açılmıştı. Yetişkin filmi oyuncusu Ron Jeremy hakkında bir saldırı iddiası daha geldi.
15.11.2020Dünya
Son dakika: Yetişkin filmi oyuncusu Ron Jeremy hakkında yeni tecavüz suçlamaları: 250 yıl hapis...
Son dakika: Yetişkin filmi oyuncusu Ron Jeremy hakkında yeni tecavüz suçlamaları: 250 yıl hapis...Ünlü yetişkin filmi oyuncusu Ron Jeremy hakkında aralarında 15 yaşında bir kız çocuğunun da bulunduğu 13 kadına cinsel tacizde bulunduğu ve tecavüz ettiği suçlamalarıyla yeni davalar açıldı.
1.09.2020Dünya
Yetişkin filmi yıldızı tecavüz ve cinsel saldırıyla suçlanıyor!
Yetişkin filmi yıldızı tecavüz ve cinsel saldırıyla suçlanıyor!Bugüne dek 2 binden fazla yetişkin filminde rol alan Ron Jeremy, tecavüz ve cinsel saldırı ile suçlanıyor. Porno yıldızı hakkında 90 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
24.06.2020Dünya
Binlerce kez paylaşıldı... 'Dünyanın en acıklı fotoğrafı'
Binlerce kez paylaşıldı... 'Dünyanın en acıklı fotoğrafı'1990'lı yıllarda başladığı oyunculuk kariyerinde hızla yükselerek dünya çapında üne kavuşan çocuk oyuncu, yılbaşı gecesi çekilmiş fotoğrafıyla gündem yarattı.
9.01.2020Dünya