İspanya'da polis ev yapımı, narko denizaltı ele geçirdi
İspanya'da polis ev yapımı, narko denizaltı ele geçirdiMalaga kentindeki bir depoda ulaşılan denizaltı, fiberglass ve kontraplaktan yapılmış. Polis, aracın henüz kullanılmadığını açıkladı.
13.03.2021Dünya
Meksika'da beş yılda 17 bin 715 kadın öldürüldü
Meksika'da beş yılda 17 bin 715 kadın öldürüldüUyuşturucu kartellerinin savaşlarına sahne olan yeryüzünün en tehlikeli ülkesinde yayımlanan rapor, dünya çapında şok etkisi yarattı. Rapora göre, kadınlara yönelik şiddet her geçen yıl artıyor.
9.03.2021Dünya
Son dakika... Bunun adı katliam! 24 kişi öldü, 7 kişi yaralandı
Son dakika... Bunun adı katliam! 24 kişi öldü, 7 kişi yaralandıYeryüzünün en tehlikeli ülkesinden gelen haberler yine kan dordurdu. Uluslararası haber ajansları Reuters ve AP, bakmanın cesaret istediği fotoğrafları art arda servis etti. Korkunç saldırıda 24 kişi hayatını kaybederken, 7 kişi de yaralandı.
2.07.2020Dünya
Son dakika... Şok görüntü! Kadınları arabaya bağladılar
Son dakika... Şok görüntü! Kadınları arabaya bağladılarKırsal bir bölgedeki yol üzerinde arazi aracına bağlanmış sarı elbiseli bir kadınla başlayan kayıt, sosyal medyayı çalkaladı. Yeryüzünün en tehlikeli ülkesinde çekilen görüntüler şok etkisi yarattı.
22.06.2020Dünya
Son dakika haberler: Savaş başladı! Maskeli, çekiçli...
Son dakika haberler: Savaş başladı! Maskeli, çekiçli...Maske takmadığı için gözaltına alınan genç polis tarafından öldürüldü, hemen ardından bu kez polis bir göstericinin başını tekmeledi. Yeryüzünün en tehlikeli beş şehrinin bulunduğu ülke alev aldı, her yer savaş alanına döndü.
9.06.2020Dünya
Son dakika haberler: Çırılçıplak buldular! Pusu, saldırı, bomba...
Son dakika haberler: Çırılçıplak buldular! Pusu, saldırı, bomba...Banka müdürünün beline bomba bağlayıp işe gönderdiler, kırmızı ışıkta el ele geçen bir çift birden silahlarına sarıldı, kaçırıldıktan iki gün sonra cesedi terk edilmiş minibüsteydi. Yeryüzünün en tehlikeli beş şehrinin bulunduğu ülkeye protestolar da sıçradı, her yer savaş alanına döndü.
7.06.2020Dünya