Bahar Candan 'Ben bir silahım' derken neyi kastetmiş olabilir?

Ülkenin en çok konuşulan simalarından biri olan Bahar Candan, Armağan Çağlayan'ın Youtube programına konuk olmuş. Hepimizin şaşkınlıkla izlediği videoda Bahar Candan çok çarpıcı şeyler de söylüyor. Peki Bahar Candan "Ben bir silahım" derken neyi kastetmek istiyor? Gelin, hep birlikte Molatik olalım...

Bahar Candan 'Ben bir silahım' derken neyi kastetmiş olabilir?

"Nasıl devam edecek?"

"Nasıl devam edecek?"

Oalylara imza atan isim Bahar Candan, Armağan Çağlayan'ın Youtube programına konuk olmuş. Hepimizin şaşkınlıkla izlediği bir röportaj olabilir. Çünkü izlerken kapatmayı düşünüp bir bakıma "Acaba nasıl devam edecek?" dediğim başka bir röportaj oldu mu bilemem.
 

Sorulması gereken soru

Sorulması gereken soru

Armağan Çağlayan'ı da tebrik etmek istiyorum hiçbir şey anlamamasına rağmen sabırla dinleyip soru sorduğu için. Ama bence sorulması gereken en güzel sorulardan birini sordu Armağan Çağlayan, Bahar Candan'a...

"Trollüyor musunuz?"

"Trollüyor musunuz?"

"Siz bizi trollüyor musunuz?" sorusu bence Bahar Candan'a sorulması gereken ilk sorulardan biriydi ve ben bu cevabından sonra iyice trollediğini düşünmeye devam ettim. Gerçekten Bahar Candan'ın bizi trollemesine olan inancım kat ve kat arttı çünkü anlık duruklayıp gülmemeye çalıştı.

Bir şeyleri göstermek istiyor

Bir şeyleri göstermek istiyor

Bahar Candan'ın ciddi zeki bir insan olduğunu düşünüyorum. Kendi yazdığı şeyi oynuyor ve neyin rağbet gördüğünü anlamış durumda. En basitinden 5 bin TL'ye arkadaş ararken, insanları deniyor, tartıyor. Eğitimli insanların 5 bin TL'ye sehpası olacağını söyleyerek bir şeyleri çarparak göstermek istiyor bence.
 

"Ben bir silahım"

"Ben bir silahım"

Sanılanın aksine gerçekten ne yaptığının ve ne oynadığının farkında biri. Röportajında da "Ben bir silahım beni doğru kullanmak gerek" ifadesi de oldukça çarpıcıydı.
 

"Sizin elinizde"

"Sizin elinizde"

Benim bu ifadeden anladığım şu. "Benimle gündeme gelebilir, beni öne sürebilir, benden reklam alabilir ve benimle patlama yapabilirsiniz. Çünkü ben izlenecek bir yüzüm, insanlar beni merak ediyor ama bunu kullanmak sizin elinizde" mesajı veriyor.

Alışveriş

Alışveriş

Ki baktığınızda da ortada ciddi bir alışveriş var. Mesele bu röportajda Armağan Çağlayan bu videonun 10 milyon izleneceğini söylüyor. Bu hem Bahar Candan hem de Armağan Çağlayan için iyi bir alışveriş.

İzlenme alıyor

İzlenme alıyor

Çünkü Armağan Çağlayan, Bahar Candan'dan kanalı için izlenme alıyor. Bahar Candan da Armağan Çağlayan'ın kanalını ve birçok kişinin yapımını kullanarak adından bahsettiriyor. Hem de planlı, farkında ve neyin konuşalacağını bilecek şekilde.

Daha yakından tanıdık

Daha yakından tanıdık

Gerçekten koca bir videodan anladığım tek şey bu: Ortada bir alışverişin olduğu ve Bahar Candan'ın hepimizin aklıyla ve zamanıyla oynadığı. Çünkü öyle ya da böyle bir şekilde Bahar Candan'ı konuşuyoruz. "Bahar Candan'ı daha yakından tanıdık ettik. Ne işimize yaradı" derseniz de valla artık bizi gerçekten trollediğine inanmış olduk.
 

Asıl Bahar Candan kim?

Asıl Bahar Candan kim?

Çünkü sorulan hiçbir soruya net cevap vermemesi, mimiklerinin arada kaçması etmesi. Her şeyiyle nasıl gündem olacağının farkında olan birini görmemizi sağladı. Kendisinin de dediği gibi... Ben sadece Bahar Candan'ın, 'Bahar Candan' olmadan önce nasıl biri olduğunu aşırı merak ediyorum. Ama eminim ki konuşulma oranı biraz daha düştüğünde kendi olup "Ben asıl buyum" diyecektir diye düşünüyorum. Olmayabilir de bilemiyorum. Her an her şey olabilir. 


Fazilet.Senol@milliyet.com.tr
twitter.com/SenolFazilet
instagram.com/SenolFazilet
 

Bu makaleye ifade bırak