Başak Yeni Ay'ı ne zaman?

Başak burcundaki Yeni Ay ne zaman gerçekleşecek? Etkileri neler olacak, bize neler getirecek? Gelin Molatik olalım...

Başak Yeni Ay'ı ne zaman?

17 Eylül 2020 saat 14:00'te 25°00' Başak burcunda Yeni Ay meydana gelecektir. Anın yükseleni Yay burcu olacaktır. Başak burcundaki yeni ay anın gökyüzü haritasına göre 9'uncu evde gerçekleşecektir. 

Koç burcunda Retro harekette olan Mars yeni aya 150° açı yapmaktadır. Ayrıca Yeni ay Plüton Rx ve Satürn Rx 120° lik bir açı yapmaktadır. Yeni ay; Ay düğümlerine, anın yükselen burcuna kare açı (90°) yapmaktadır. Şimdi bunları beraber inceleyelim...

 

 

Yurt dışı seyahatler, uzak akrabalar...

Yeni Ay 9'uncu ev konularını içermektedir. Eğitimler, yurt dışı ile ilgili konular, yabancılar, medya, satış pazarlama işleri özellikle ithalat ve ihracat konuları, uzak akrabalar, inançlar, yurt dışı seyahat konuları, hukuksal konular ve akademik eğitimleri de kapsamaktadır.

Eğitim konuları ile ilgili aile içi yeni kararlar ve beklenmedik girişimler yapılabilir. Yeni bir eğitim almak isteyebilirsiniz. Yine aile içinde bir gerginlik yaratmamak için dikkat edilmelidir. Ani sinirlenme, öfke patlaması gibi duygu durumları karşınıza çıkabilir. Aile bireylerinin kalplerini kırmaktan kaçınınız. 9'uncu ev konuları ile ilgili aile içi gerginlikler olabilir. Zaman zaman tartışma, öfke patlamaları gibi kendini gösterebilir. 

 

 

İkili ilişkilere dikkat!

Yeni Ay ikili ilişkilerde de pürüzlere sebebiyet verebilir. Geçmiş konular gündeminize gelebilir. Özellikle bilinç altınıza attığınız sorunları irdeleyebilirsiniz. Yanlış anlaşılmamak için ikili ilişkilerde kelimelerinizi dikkatli seçmelisiniz.

Yeni Ay ülkemizin 4'üncü evinde gerçekleşecektir. Ülke toprakları, çiftçileri ilgilendiren durumlar, doğa ve hava olaylarında ani değişimler görülebilir. Yeni ay esnasında Mars gezegeninin retro olduğunu ve yaptığı açılar beklenmedik kayıpları da işaret etmektedir. 

Yine bu etkiler ışığında sağlığınıza dikkat etmeniz önemlidir. Dengeli beslenme ve uyku düzenine önem veriniz. Sosyal mesafe kurallarını ihmal etmeyiniz. 

 

Bu makaleye ifade bırak