Brad Pitt ve Jennifer Aniston: Hollywood böyle film görmedi!

Brad Pitt ve Jennifer Aniston, SAG Ödülleri'ne damga vurmayı başardı. Angelina Jolie'nin araya girmesiyle yuvaları yıkılan Jennifer Aniston ve Brad Pitt’in SAG Ödülleri’ndeki samimiyeti sosyal medyada paylaşım rekor kırdı. Brangelina’yı kabullenemeyip eski aşıkları akıllarından silemeyenler, 'Yeniden mi bir aradalar?', 'Ex'ten next olur mu?' ve '15 yıl sonra yeniden' gibi yorumlar yaptılar...

Brad Pitt ve Jennifer Aniston: Hollywood böyle film görmedi!

Büyük aşktan büyük dostluğa...

Büyük aşktan büyük dostluğa...

Bir tarafta Hollywood'un en yakışıklı aktörlerinden Brad Pitt, diğer yanda en güzel kadınlarından Jennifer Aniston... 2000 yılında dünyaevine giren fakat evlilikleri beş yıl süren ikili, son dönemde dostluklarıyla gündemdeydi. Jennifer Aniston'ın geçtiğimiz yıl düzenlediği 50 yaş partisine eski eşi Brad Pitt'in katılmasıyla başlayan samimiyet, aktrisin evinde verdiği yılbaşı partisinde Pitt'in ona hediye aldığı yorumlarıyla devam etti.

Derin sessizlik evresi

Derin sessizlik evresi

Dedikodular bununla da bitmedi. Brad Pitt, uğruna Aniston'ı aldattığı Angelina Jolie'den 2016 yılında boşanma kararı aldığında tüm dünya şoke oldu. Hakkında "Jennifer'a geri dönecek" ve "Karma geldi onu buldu" gibi haberler yapıldı. Aniston ise o dönem Justin Theroux ile birliktelik yaşıyor ve konuyla ilgili sessizliğini koruyordu.

Mutlu gözler, mutlu gülüşler

Mutlu gözler, mutlu gülüşler

Tüm bunlar yaşanırken, ikili, geçtiğimiz pazar akşamı (19 Ocak 2020) Los Angeles'ta düzenlenen SAG ödül töreninde bir araya geldi. Gecede, 'The Morning Show' ile drama dizisi dalında 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü alan Jennifer Aniston, 'Once Upon a Time in Hollywood' ile 'En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' seçilen eski eşini tebrik etti. Eski çift, boşanmalarından 15 yıl sonra ilk kez bu kadar net bir şekilde bir arada görüntülendi.

Jennifer'ı hasretle izledi

Jennifer'ı hasretle izledi

Yıllar sonra mutluluklarını paylaşan çiftin o samimi anları objektiflere işte böyle yansıdı. Aniston'ın elini sıkı sıkı tutan ve ayaküstü muhabbeti uzatmak istediği her halinden belli olan Pitt, magazincilere aldırış etmedi. Pitt, teşekkür konuşmasında da 'eşiyle iyi geçinemeyen adam' benzetmesiyle kendisiyle dalga geçmiş, o anlarda Aniston oturduğu yerden onu muzip tavırlarla alkışlamıştı. Aynı şekilde Aniston'ın ödül konuşması sırasında Pitt'in erken karşısında onu 'hasretle' izlediği anlar amatör kameralara yansıdı.

Böyle film görülmedi!

Böyle film görülmedi!

Elbette eski aşkı yeniden alevlendirmek isteyen magazinciler ve yorumcular, tıpkı bizler gibi boş durmadı. O kareler ödül töreninin de önüne geçti. Sosyal medyada bir çığ gibi büyüyünce ve yorumlar da art arda eklenince, o eski naif ve sempatik aşkın enerjisi, herkesi bir anda sarıverdi. Buradan bakınca geçmişte olan kötü şeyler geçmişte kaldı gibi görünüyor. 15 yıl her iki yıldıza da çok şey kattı, çok şey de götürdü. Olgunluk taşıyan tavırları da herkese örnek oldu. Ne dersiniz, 15 yıl sonra yeniden bir araya gelirler mi sizce? Çiftin bitmeyen bağı "Hollywood böyle film görmedi" dedirtmiyor mu sizce de?

Bu makaleye ifade bırak