Britney Spears neden babasına rest çekti?

Britney Spears'tan uzun bir süredir ses seda yok. Son dönemde daha çok babasıyla yaşadığı problemlerle gündeme geliyor şarkıcı. Son gelen iddialara göre ise Britney Spears babasına sağlam bir rest çekmiş... İyi de neden?

Britney Spears neden babasına rest çekti?

'2007'nin solan yıldızı' seçilmişti

Britney Spears'ın özel hayatındaki iniş ve çıkışlara birçoğumuz tanıklık ettik. Pop müzik kariyerinde sağlam adımlarla ilerlerken 2007 yılında birden bire bir şey oldu Spears'a. Saçını kazıttı, öfkesine hakim olamadı, muhabirlere saldırdı... "2007'nin solan yıldızı"ydı artık Spears. Birçoklarına göre dönüşü mümkün olmayan zorlu bir psikolojik mücadeleye girdi. Zaten 2008 yılında müziğe dönse de babasının vasiliğinin altına girdi Spears.

 

 

Şarkı söylemeyeceğini açıklamış

Şarkıcı son dönemde babasının vasiliğinden kurtulmak istiyor. Öyle ki pek çok hayranı ona bu yolda destek vererek "Özgür Britney!" sloganları atıyor. Son gelen haberlere göre Spears, babasının 12 yıldır devam eden kontrolünden çıkmak istiyor. Öyle ki Spears, babasının vasiliği kalkmadığı müddetçe şarkı söylemeyeceğini dosta, düşmana duyurmuş durumda.

 

 

'Korku' kısmı enteresan...

Spears'ın avukatları, şarkıcının babasından korktuğunu açık açık itiraf etmişler. Ben en çok bu 'korku' kısmına şaşırdım. Spears, bir yandan babasının baskısından kurtulmak istiyor ve hatta "Şarkı söylemem" resti çekiyor, bir yandan da korku duyduğunu avukatları aracılığıyla açık ve net bir şekilde açıklamakta sakınca görmüyor. Avukatlarının bu açıklamasından sonra Spears'ın babası James Spears nasıl bir adam atacak merak konusu. Yavaş yavaş 40'larına merdiven dayayan Spears'ın kendi hayatını kontrol altına alamaması ise elbette onun sıkı takipçilerini üzen bir durum. Bakalım Britney nasıl kurtulacak...

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr

 

Bu makaleye ifade bırak