Geri Dön

22 yıllık evlilik tek celsede bitti!

Zaz sanatçısı Kerem Görsev ile 22 yıl önce nikah masasına oturduğu Pınar Kapralı, geçtiğimiz hafta anlaşmalı olarak boşandı.

22 yıllık evlilik tek celsede bitti!

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un haberi şöyle:
"Evli çiftlere gerçekten bir haller oldu. Son zamanlarda ardı ardına mutsuz evlilik ve boşanma haberleri yapar oldum! İşte herkesi şaşırtacak bir boşanma haberi daha! Türkiye'nin en ünlü caz sanatçılarından Kerem Görsev de artık bekar gezecek. Evet, yanlış okumadınız.

Çıkardığı birbirinden güzel albümlerle hepimize cazı sevdiren Kerem Görsev ile 22 yıl aynı yastığa baş koyduğu eşi Pınar Kapralı, cuma günü Çağlayan Adliyesi'nde anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

EVLİLİKLERİNİN SİHRİ BİTMİŞ!

Haberi öğrenir öğrenmez aradığım Kerem Görsev'e, neden boşandıklarını sordum. 'Sihir bitti' cevabını verdi. 30 yıl önce Bodrum'da tanışan, 22 yıl önce de nikah masasına oturan çift, kavga gürültü etmeden boşanmayı başarmış.

Hatta halen aynı evde birlikte oturmaya da devam ediyorlarmış. Bodrum'da bir ev yaptırdığını söyleyen Kerem Bey, ev bittikten sonra Bodrum'a yerleşeceğini, kuyruklu piyanosuyla artık orada yaşayacağını söyledi.
Ne diyelim; her ikisi için de hayırlısı olsun."

Akasya Asıltürkmen yüzünü uzaylılara benzettiOyuncu Akasya Asıltürkmen de göz kapağını kaldırtarak estetik yaptıran ünlüler kervanına katılmıştı. Asıltürkmen, bandajlarını çıkardıktan sonraki halini, "Uzaylı filtresinden cute baby’e geçerim inşallah" diyerek ti’ye aldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet