Geri Dön

23 kilo aldı, ayakları 41 oldu

Eşi Alişan'la Çağla Şıkel'in yeni koleksiyonunu görmeye gelen Buse Varol, aldığı kilolarla ilgili, "23 kilo aldım. Ayak numaram 41 oldu. Yaza inşallah ayak numaram düzelir ve yeni koleksiyonu denerim" diye konuştu.

23 kilo aldı, ayakları 41 oldu

Ayakkabı tutkusu çocukluk yıllarına dayanan Çağla Şıkel’in, ayakkabı tasarlama hayali, Pelin Özfırıncı ile gerçekleşiyor.

Eşi Alişan'la Çağla Şıkel'in yeni koleksiyonunu görmeye gelen Buse Varol, aldığı kilolarla ilgili, "23 kilo aldım. Ayak numaram 41 oldu. Yaza inşallah ayak numaram düzelir ve yeni koleksiyonu denerim" diye konuştu. Alişan'ın kilo konusu hakkında, "Dünyanın en kilolu doğan çocuğu 18 kiloymuş. Dedim öyle bir yere doğru gidiyoruz" sözleri Buse Varol'u sinirlendirdi. Eşini öperek gönlünü alan Alişan, "Şubat 1 itibarıyla her an doğabilir ve benim üç tane sahnem var. 'Sahnede olmadığım bir gün doğ oğlum' diye her gün söylüyorum. İnşallah burada olacağım, doğuma da girmek istiyorum" diyerek heyecanını dile getirdi.

'İşimizin gereği'
Burak Özçivit'in Kuveyt'te 80 kadınla yemek yiyerek 1 milyon TL aldığı haberleri hakkında konuşan Alişan, "Bunu niye bu kadar abartıyorlar, anlamıyorum. Ayrıca bizde yıllardır kadınlar matinesi yapıyoruz. İran'a gittim, sırf kadın vardı. İşimizin gereği, işimizin bir parçası. Burak'ı da 80 tane kadınla aynı odaya atmamışlar ki. Yemek yemiş sonuçta" dedi. MESUT YILMAZ

Magazin Haberleri Bülteni (13 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet