Geri Dön

39 Galeri’de özel seçki

İyilik İçin Sanat Derneği’nin hayata geçirdiği ‘Pasajda Bir Yıl’, ‘Anadolu’dan İzlenimler’ ve ‘Atölye Cer’ projelerinde yer alan 38 sanatçının eserlerinden oluşturulan sergi, 39 Kalamış Marina’daki 39 Galeri’de açıldı

39 Galeri’de özel seçki

İyilik İçin Sanat Derneği’nin hayata geçirdiği ‘Pasajda Bir Yıl’, ‘Anadolu’dan İzlenimler’ ve ‘Atölye Cer’ projelerinde yer alan 38 sanatçının eserlerinden oluşturulan sergi, 39 Kalamış Marina’daki 39 Galeri’de açıldı. Etkinlik, İyilik İçin Sanat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selin Bozkurt, 39 Kalamış Marina sahibi Münteha Adalı, Aylin İşcan Yener, Nermin Aşçıoğlu, Belkıs Dorum, dernek üyeleri ve sanatçıların katılımıyla gerçekleşti. Bozkurt, “Contemporary Istanbul ve ArtContact İstanbul’un ardından hız kesmeden yeni bir sergi ile sanat yoğunluğunu Anadolu Yakası’na taşıyoruz” dedi. Küratörlüğünü Dr. Feride Çelik’in üstlendiği seçki, 9 Temmuz’a kadar görülebilir.

Behzat Uygur'dan güldüren paylaşım! İzzet Yıldızhan'dan 1000 Euro isterse ne olur?Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Behzat Uygur, bu sefer de İzzet Yıldızhan'ın balkonda şarkı söylediği videosunun üzerine bir kurgu yaptı. Videoda Yıldızhan'dan 1000 Euro borç isteyen Uygur'u izleyenler kahkahaya boğuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet