Geri Dön

ABD’ye gidiyor

Prodüktörlüğe soyunan Cansever, söz ve müziği kendisine ait ‘Rollerdesin’ parçasına Azerbaycanlı sanatçı Niyam Salami ile düet yaptı.

ABD’ye  gidiyor

Prodüktörlüğe soyunan Cansever, söz ve müziği kendisine ait ‘Rollerdesin’ parçasına Azerbaycanlı sanatçı Niyam Salami ile düet yaptı. Dolapdere Autoplay Stüdyoları’nda çekilen klibin yönetmenliğini Erkan Nas yaparken, şarkının aranjörlüğünü Enço Rasimov ve Darksound üstlendi. ABD’den teklif aldığını belirten Cansever, “Oradaki Sony Müzik’ten geldi. ‘Cansever Amerika’da rap yaptı’ diye bir şey duyarsanız şaşırmayın” dedi.

Tuğba Özay yangın sonrası Manavgat'ta: Daha fazla acı çekmemi istediniz!Manavgat'taki yangında çiftliği alevler arasın kalan Tuğba Özay, felç geçirdiğini söylemiş, bir gün sonra İstanbul'da bir açılışta görüntülenmişti. Neşeli halleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Özay, yangın sonrası Manavgat’taki evine gitti. Yanan yerleri gösteren ünlü manken, "Felç olmamı istediniz!" sözleriyle kendisini reklam yapmakla suçlayanlara tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet