Geri Dön

Afra Saraçoğlu'nun yeni rolü belli oldu!

Star TV dizisi 'Fazilet Hanım ve Kızları' ile yıldızı parlayan Afra Saraçoğlu'nun yeni projesi belli oldu.

Afra Saraçoğlu'nun yeni rolü belli oldu!

Afra Saraçoğlu, Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın başrolünü paylaştığı 'İkinci Şans' filmiyle keşfedilmişti. Özcan Deniz’in geçtiğimiz yıl Instagramda gözlerinin güzelliğinden etkilenip ‘İkinci Şans’ filminde rol verdiği Afra Saraçoğlu, oyunculuk kariyerinde hızla yükseliyor. ‘Kötü Çocuk’ filminin ardından Star’da iki sezon süren ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisinde başrolde yer alan Saraçoğlu, yine iddialı bir projeye hazırlanıyor.

Güzel yıldız, Şükrü Avşar’ın sahibi olduğu Avşar Film’in peş peşe çekmeye hazırlandığı 3 filmden birinde başrol oynayacak. Temmuz ayında Aytaç Ağırlar’ın, ağustos ayında da Çağan Irmak’ın yönetmen koltuğunda oturacağı film projeleri hazırlayan Avşar Film, ayrıca usta yönetmen Ömer Uğur’la da el sıkıştı. Saraçoğlu'nun yer alacağı filmin adı 'Aşk Bu Mu?' olacak.

Afra Saraçoğlu da ‘Aşk Bu Mu?’ filminde bilgisayar mühendisliği bölümünden yeni mezun olan böbrek hastası 'Gülüm' karakterini canlandıracak. Filmde Afra Saraçoğlu’nun partneri 'Umut' rolü için son olarak ‘Çukur’ dizisinde rol alan Alperen Duymaz’la görüşüldüğü ancak zamanlama sorunu nedeniyle anlaşılamadığı öğrenildi. Dram komedi türündeki filmde Umut karakterini canlandıracak oyuncunun kim olacağı ise merak konusu oldu.

29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet