Geri Dön

'Ağlama Anne' sosyal medyada büyük ilgi gördü

ATV ekranında yayınlanan 'Ağlama Anne’ dizisinde, bu hafta heyecanlı sahneler yaşandı.

'Ağlama Anne' sosyal medyada büyük ilgi gördü

Geçen hafta Alev ve annesinin kavuşma sahnesi izleyenlere duygusal dakikalar yaşatmıştı. Bu haftada Alev, babasıyla 18 yılın hesaplaşmasını yaptı. Bu sahnedeki “Kızımı sana bırakmam, sen bana sahip çıkmadın ama ben kızıma sahip çıkacağım ve anne sözcüğünü duymadan ölmeyeceğim” cümlesi sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

Öte yandan bölümün en çok konuşulan konularından bir diğeri de Alev’in, Özlem tarafından kızına yapılan şantaj karşısında verdiği tepki oldu. 'Ağlama Anne’nin yeni bölümünde neler olacağı seyirci tarafından merakla bekleniyor.

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğuna Feride Kaytan’ın oturduğu “Ağlama Anne” dizisinde Birce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin, Sezin Akbaşoğlulları, Selim Bayraktar, Ekin Mert Daymaz ve Aslıhan Malbora gibi isimler rol alıyor.

Küçük yaşta yaptığı bir hata dolayısıyla, evlat katili olmakla suçlanan Alev ve ailesinin duygu yüklü hikayesini anlatan dizi, “Seyirciye sık sık doğuran mı annedir? Büyüten mi?” sorusunu düşündürüyor.

Magazin Haberleri Bülteni (7 Ağustos 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber