Geri Dön

Akıl dolu hikaye

Yarın vizyona girecek ‘Bize Müsaade’ filminin senaristi ve yönetmeni Giray Altınok, akıl hastanesinde yatan hastalardan ilham aldığını anlattı

Akıl dolu hikaye

Yapımcılığını Hann Yapım’ın, yönetmenliğini ve senaryosunu Giray Altınok’un yaptığı ‘Bize Müsaade’ filmi, yarın vizyona girecek. televizyon sektöründen üç dostun hikayesini konu alan eserle ilgili uzun bir ön çalışma yapan Altınok, bir hastadan etkilendiğini anlattı:“Hastanede bir adam ‘Oradan geçer, buradan geçer’ diyerek dolaşıyordu. Otobüs şoförü olduğunu öğrendim. Artık adamı ne kadar darlamışlarsa Mecidiyeköy’ün göbeğinde otobüsten el frenini çekmiş ve inmiş. Şimdi tedavi görüyor” dedi.
Filmde Giray Altınok, Fırat Albayrak, Sami Aksu, Ali Düşenkalkar, Ferit Aktuğ, Ferdi Sancar, Ferit Al, Deniz Karaoğlu, Elit Andaç ve Gizem Ünsal rol alıyor.

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber