Geri Dön

Alişan'dan Aleyna Tilki'ye gönderme: Sen kimsin?

Sosyal medyada Behzat Uygur-Aleyna Tilki atışmasına Alişan da katıldı. Nişanlısı Eda Erol'dan ayrılan ünlü türkücünün mesajını görenler, "Ayrılık acısını çabuk atlattı" yorumunda bulundu.

Alişan'dan Aleyna Tilki'ye gönderme: Sen kimsin?

Geçtiğimiz günlerde Usta tiyatrocu Nejat Uygur'un oğlu Behzat Uygur, son dönemin en çok konuşulan isimlerinden Aleyna Tilki'nin, Alman fotoğrafçının sosyal medyada paylaştığı bir kareyi alıp kendisiymiş gibi paylaşmasını tiye almıştı. Bunun üzerine 17 yaşındaki şarkıcı, "Behzat Uygur kim, ünlü biri mi?" ifadelerini kullanmıştı.

Eda Erol'la ilişkisinin sonlanmasıyla gündem olan Alişan da söz konusu tartışmaya dahil oldu. Aleyna Tilki'nin Behzat Uygur'u tanımıyormuş gibi yorumlar yapmasına gönderme yapan ünlü türkücü, "Abi sen kimsin? Daha önce tanışıyor muyuz? Neden seni takip ediyorum? Bilgilendirirsen sevinirim" mesajıyla dikkati çekti.

Alişan'ın, instagram'da Behzat Uygur'un paylaşımının altına yaptığı yorumu görenler, "Nişanlısını çabuk unuttu", "Aşk acısını ne çabuk atlattı" şeklinde yorumlarda bulundu.

Magazin Haberleri Bülteni (18 Eylül 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber