Geri Dön

Angelina Jolie'nin alışveriş stili

Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie'nin son zamanlarda kızlarıyla alışveriş yaparken; pardösü giyse bile ayakkabı yerine terlik tercih etmesi dikkat çekti.

Angelina Jolie'nin alışveriş stili

Meslektaşı Brad Pitt ile olan evliliğinden üçü evlatlık, üçü biyolojik altı çocuğunun velayeti için mücadele eden ve davadan ayrıntılarla sık sık gündeme gelen Hollywood yıldızı Angelina Jolie, vaktinin büyük kısmını evlatlarına ayırıyor.

45 yaşındaki oyuncu, çocuklarıyla birlikte yaşadığı Los Angeles’ta sık sık market alışverişi yapıyor. Jolie’ye bu alışverişlerinde genellikle kızları Shiloh (14) veya Vivienne (12) eşlik ediyor.

Altı çocuk annesi Jolie'nin pardösü giydiği günlerde bile ayakkabı yerine terliği tercih etmesi ise dikkatlerden kaçmıyor.

Angelina Jolienin alışveriş stili

ŞİDDET İDDİASI

2014 yılında dünya evine giren ünlü çiftten Jolie, boşanma davası kapsamında mahkemeye Brad Pitt'in ilişkileri boyunca kendisine şiddet uyguladığını ileri sürdü ve bununla ilgili belgeler de sundu.

Angelina Jolie'nin bu konuda kanıtları olduğu, hem kendisinin hem de yaşı küçük olanlar da dahil altı çocuğunun da ona tanıklık etmeye istekli olduğu belirtildi.

AŞKLARI FİLM SETİNDE BAŞLADI 

Brad Pitt ile Angelina Jolie, 2005 yılında başrollerini üstlendikleri Bay ve Bayan Smith filminin setinde tanıştılar. O sırada Jennifer Aniston ile evli olan Pitt, aşka teslim oldu ve eşinden boşanıp Jolie ile birlikte olmaya başladı. Çift, uzun ilişkileri sırasında hem biyolojik hem de evlatlık çocuk sahibi oldu.

Angelina Jolienin alışveriş stili

ALTI ÇOCUKLARI VAR 

Brad Pitt ile Angelina Jolie birlikte olmaya başladıklarında, güzel yıldız, en büyük çocuğu Kamboçyalı Maddox'ı evlat edinmişti. Çift, birlikte olduğu süre boyunca Etiyoplayı Zahara ile Vietnamlı Pax'ı evlat edildi. Bu arada Shiloh, Knox ve Vivienne adında üç de biyolojik çocukları oldu.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA

Lenfoma tedavisi gören Boğaç Aksoy kemoterapi aldığı anları paylaştıKanal D'de ekranlara gelen fenomen dizi 'Arka Sokaklar'da 'Volkan Komiser' karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, geçtiğimiz ay önce lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. 31 yaşındaki oyuncu, üçüncü doz kemoterapi alırken sosyal medya hesabından duygularını diye getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet