Geri Dön

ANKARA GÜNLÜĞÜ

Rotahane’nin kurucusu Pervin Ersoy, memleketi Ankara’ya yaptığı ziyarette şehrin tarihi güzelliklerine dikkat çekti

ANKARA GÜNLÜĞÜ

Sosyal yaşamın ünlü simalarından Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, Ankara’ya gitti. Şehirde, çalışma arkadaşlarıyla bir araya gelip toplantılarını yaptıktan sonra Mehtap Özdoğan, Merve Bayıksel ve Ayşenur Taşbakan’ın da aralarında olduğu isimlerle, Ulucanlar Cezaevi Müzesi, Ulucanlar Sanat Sokağı ve Ankara Vakıf Eserleri Müzesi’ni ziyaret eden iş insanı, “Çocuklarımla birlikte memleketimi yeniden keşfe çıktık. Sosyal medyadan paylaştığım fotoğraflarla, insanlara ülkemizin kıymetli noktalarına ve güzelliklerine dikkat çekmek istedim. ‘Türkiye’nin taşı, toprağı altın’ derken büyüklerimizin ne kadar haklı bir gurur yaşadıklarını bir kez daha anladım” diyerek, duygularını ifade etti.
Pandemi sürecindeki kısıtlamaların zaman içinde kaldırılıp, Rotahane şehir gezilerine yeniden başlayacaklarını da söyleyen Ersoy, daha sonra çocuklarıyla birlikte Kuğulu Park’ta dinlenerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

5 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteniİngiltere ve Amerika'da evi olduğunu söyleyen Aleyna Tilki'nin üzerindeki marka kıyafetlerin toplamının 45 bin 200 TL olduğu öğrenildi.Ayrıldıkları iddia edilen müzisyen çift Fatma Turgut ile Can Baydar, mekanların kapanış saatiyle birlikte yemek sonrası Nişantaşı’ndaki bir kebapçıdan ayrılırken objektiflere takıldı.'İbrahim Selim ile Bu Gece'nin yeni bölümüne oyuncu Büşra Develi, samimi itiraflarıyla damgasını vurdu. Develi, herkesin görüntüsünden dolayı ondan zarafet beklediğini ama göründüğünün aksine içinde bir sokak çocuğu barındırdığını itiraf etti.Semra San, yeni single çalışması ‘Sefil’le, dört yıl aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Geçtiğimiz ay sosyal medyadan Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’yle fotoğraf paylaşıp, merak uyandıran San’a, Akçıl şarkıda düet yaparak eşlik etti. ‘Sefil’, bugün DMC etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı.Oktay Kaynarca, önceki akşam Bebek’te görüntülendi. Oyuncu, geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen Atlas Sineması ve İstanbul Sinema Müzesi’yle ilgili, “Çok önemli ve değerli bir iş yapılmış” dedi. Kaynarca, yapımı devam eden Atatürk Kültür Merkezi için, “Oranın bütün eleştirilere rağmen İstanbul’a yakışır ve önemli bir kültür merkezi olacağına inanıyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet