Geri Dön

Anlamlı ödül

Soner Arıca, Meke Krater Gölü’ne dikkat çektiği ‘Kaç Kere’ isimli şarkısının klibiyle ‘Yılın En Çevreci Sanatçısı’ ödülüne layık görüldü.

Anlamlı ödül

Soner Arıca, Meke Krater Gölü’ne dikkat çektiği ‘Kaç Kere’ isimli şarkısının klibiyle ‘Yılın En Çevreci Sanatçısı’ ödülüne layık görüldü. Nevşehir Altınyıldız İlköğretim Okulu tarafından gerçekleştirilen Geri Dönüşüm Projesi’yle ödülünü müdür yardımcısı Ahmet Ünal’ın elinden alan şarkıcı, “Doğanın biz olduğunu unutmayalım” dedi.

Ozan Güven-Deniz Bulutsuz davası! İşte ilk ifadeler...Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darbettiği iddiasıyla hakkında 'silahla kasten yaralama', 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' ve 'hakaret' suçlarından 13,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan oyuncu Ozan Güven’in yargılanmasına başlandı. Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz, duruşma öncesi adliyeye geldi. Deniz Bulutsuz, mahkemede verdiği ifadede, "Yaşananlar çok ağırdı" dedi. Ozan Güven ise "Abajurun sapını elinden almaya çalışırken çenesine çarptı, yaralandı" şeklinde ifade verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet