Geri Dön

Arka Sokaklar yeni bölümde ortalık karışıyor! Arka Sokaklar 565. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Yeni bölümde ekip Rıza Baba'yı kurtarmak için plan yapıyor. Öte yandan Tunç'un psikolojik durumu ise iyiye gitmiyor. İşte Arka Sokaklar 565. bölüm fragmanları.

Arka Sokaklar yeni bölümde ortalık karışıyor! Arka Sokaklar 565. bölüm fragmanı

Kanal D'nin efsane dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin yeni bölümünde neler olacak?         

Arka Sokaklar yeni bölümü ile saat 20.00'de Kanal D'de.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Engin önderliğindeki ekibimiz Rıza Baba’yı kurtarmak için Nuran’ı, Civan’a verip takası gerçekleştirir. Civan, Nuran’ı minibüsüne bindirip kaçarken, Engin’den gelen telefonla sarsılır. Ümit Amir, Engin’e karşı tavırlıdır. Yapılanın cezasız kalmaması gerektiğini düşünerek avukat Başak için baroya şikayette bulunur. Bu sırada Başak'ın babası İhsan, kızının Engin ile ilişkisine onay vermez.

Rıza baba Ankara’dan eski dostu bürokrat Yalçın’dan, Mesut’un göreve dönüş durumuyla ilgilenmesi için ricada bulunur. Yalçın, Rıza’yı kırmaz ve İstanbul’a gelir. Yalçın eşi Şermin’den bir süre önce boşanmıştır. Eski kayınbiraderi Şener ile buluşup yemeğe giderler. Şener alkolü fazla kaçırır ve Kemalettin’in ağına düşer. Yalçın, Rıza Baba’dan yardım ister. Ekip, Şener’in peşine düşer. Bu sırada Mesut dosyasının hemen çözümü içinde ellerine minik bir koz geçer.

Tunç’un psikolojik durumu iyiye gitmiyordur. Selinle arayı düzeltmeye çalışan Mesut, Tunç’la ilgilenmek zorunda olduğu için Selinle yakaladığı son fırsatı da kaçırır.

ARKA SOKAKLAR 565. BÖLÜM FRAGMANI - 2

ARKA SOKAKLAR 565. BÖLÜM FRAGMANI

29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet