Geri Dön

'Arkadaşız' dediler ama...

Sık sık yan yana görüntülenmeye başlayan Hilal Altınbilek ile Gurur Aydoğan’ın “Arkadaşız” demesine rağmen aynı binaya girmesi kafaları karıştırdı

'Arkadaşız' dediler ama...

Yaz aylarında Çeşme’de denizde el ele tutuştukları için adı aşk dedikodularına karışan Hilal Altınbilek ile Gurur Aydoğan, önceki gün Bebek Otel’de bir araya geldi. Gazetecilerin kapıda beklediğini öğrenen çift, mekandan ayrı ayrı çıkmayı tercih etti. Altınbilek sorulara, “Gurur’la arkadaşız” dediği sırada Aydoğan’ın hedef şaşırtmak için kız arkadaşlarıyla çıkması dikkat çekti.
Daha sonra VIP aracına binen Altınbilek, meslektaşının bindiği taksiyi takip etti. İkilinin araçları Levent’teki bir binanın önünde durdu. Binaya ilk Aydoğan girerken, “Arkadaşlar lütfen yapmayın” dedi. Hemen arkasından giriş yapan Altınbilek ise, “Çekmeyin, rica ediyorum” açıklamasını yaptı. İkilinin, sürekli “Arkadaşız” demesine rağmen sık sık yan yana gelmesi kafa karıştırdı.

Enese Batur lüks otomobiliyle kaza yaptıSOSYAL medya fenomeni Enes Batur Etiler'de lüks otomobiliyle kaza yaptı. Batur, kazayı yara almadan atlatırken, lüks otomobilinde hasar oluştu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet