Geri Dön

Arto kendisine tazminat davası açan Çağla Şıkel'e ateş püskürdü

Çağla Şıkel, Youtube kanalından paylaştığı videoya aşağılayıcı yorum yapan Arto'ya 1 milyon liralık tazminat davası açtı. Şıkel, birkaç gün önce de edepsiz konuşmaları için Arto'ya uzaklaştırma kararı çıkartmıştı. Arto ise kendisine tazminat davası açan Şıkel'e sert çıktı.

Arto kendisine tazminat davası açan Çağla Şıkel'e ateş püskürdü

Ünlü manken Çağla Şıkel, geçtiğimiz haftalarda Youtube kanalında kadınlara yönelik 'Mini etekle frikik vermeden nasıl oturulur?' videosu yayınladı. Arto videonun altına "Oturup kalkmayı öğreteceğine, TV'de memelerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin" yazınca ortalık karıştı.

Bu yorumlar nedeniyle harekete geçen Şıkel, Arto için uzaklaştırma kararı çıkarttı ardından da 1 milyon TL'lik tazminat davası açtı. Arto da kendisine dava açan mankene ateş püskürdü.

"HAYATIM ONU KOCANDAN ALACAKSIN BENDEN DEĞİL"

Arto sosyal medya hesabından yayınladığı videoda, “Kocasından alamadığı parayı benden alacak herhalde, hayatım onu kocandan alacaksın benden değil. Ona yıllarını verdin bana değil. O yüzden para varsa, parayı kocandan alacaksın, parayı benden almayacaksın. Git kocandan al hadi başka kapıya…” derken, paylaşımına "Sen ne paragöz bir şey çıktın" notunu düştü.

Arto kendisine tazminat davası açan Çağla Şıkele ateş püskürdü

Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner’in ‘apaçi dansı’Oyuncu çift Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile de kendilerinden söz ettirmeyi başarıyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber