Geri Dön

Arzum Onan: O söylentileri duyduğumda çok üzülmüştüm

Heykeltıraş olarak kariyerine devam eden Arzum Onan, Madame Figaro dergisinin bahar sayısına konuk oldu. Onan, en büyük arzusunu, "Büyük meydanlarda yaptığım heykelleri görmek" şeklinde açıkladı.

Arzum Onan: O söylentileri duyduğumda çok üzülmüştüm

Uzun yıllar modellik ve oyunculuk yapan Arzum Onan, kariyerine heykeltıraş olarak devam ediyor. “Bugün modellik ve oyunculuk geçmişimin dışında, birileri tarafından sadece heykeltıraş Arzum Onan olarak anılmanın mutluluğunu yaşıyorum” diyen 46 yaşındaki güzel, geçtiğimiz yılki ikinci kişisel sergisi 'Kadın'ı 20 bin kişinin ziyaret ettiğini belirtti.

"ÇOK EMEK VERİYORUM BU İŞE"
Şimdinin heykeltıraşı eski model, insanların sergilerini gezip heykeller üzerine kendisiyle konuşmasının güzel bir duygu olduğunu söyledi: En büyük arzum büyük meydanlarda heykellerimi görmek. İlk sergim için eserleri benim yapmadığıma dair söylentiler işittim. O zaman çok üzülmüştüm. Çok emek veriyorum bu işe.

"EVLİLİĞİMİZDE BÜYÜK HIRSLAR OLMADI" 
23 yıldır oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evli olan ve 19 yaşında Can adında bir oğlu olan Onan, hakkında bilinmeyenleri de anlattı: Mehmet ile ben, evimiz ve o evin içine sığdırdığımız hayatı, herhangi bir hırsla takas etmedik. Büyük hırslarımız olmadı. Evliliğin arkasında gayret ve çabanın olması gerek. Günümüzde her şeyi çok çabuk tüketiyoruz ve mutsuzuz. Göz önünde olan evliliklerde durum elbette daha zor. İkimiz işimizin yaşam ritmimizi etkilemesine izin vermedik.

Enese Batur lüks otomobiliyle kaza yaptıSOSYAL medya fenomeni Enes Batur Etiler'de lüks otomobiliyle kaza yaptı. Batur, kazayı yara almadan atlatırken, lüks otomobilinde hasar oluştu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet