Geri Dön

Aşk hırsızı! 6 ayda üçüncü sevgili

Son dönemde oyunculuk kariyerinden çok aşk hayatıyla gündeme gelen Hande Erçel'in, şimdilerde popçu Murat Dalkılıç’la yeni bir aşka yelken açmak üzere olduğu konuşuluyor.

Aşk hırsızı! 6 ayda üçüncü sevgili

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; Hande Erçel, aşk hayatıyla çapkın playboyları dahi solladı! Meslektaşı Ekin Mert Daymaz'la 2 yıllık ilişkisini bitiren güzel oyuncu, daha sonra gönlünü eski aşkının yakın dostu Mehmet Dinçerler'e kaptırmıştı. Tepkilerden çekindiği için ünlü iş adamıyla görüntü vermeyen Erçel, geçtiğimiz günlerde aşkın bittiğini duyurdu. 24 yaşındaki oyuncu, ayrılık sonrası aşka küsmek yerine yeni bir ilişkiye yelken açtı.

Hande Erçel, Merve Boluğur'la 2 yıllık evliliği geçtiğimiz eylül ayında biten Murat Dalkılıç'la önceki hafta samimiyeti ilerletti. Henüz görüntü vermek istemeyen ikili, Dalkılıç'ın Çubuklu Vadi Konakları'ndaki evinde buluşuyor.

Erçel'in son 6 ayda 3 farklı isimle yaşadığı aşk, sosyal medyaya damga vurdu. Biten her ilişkisinin ardından çok geçmeden gönlünü yeni bir isme açan güzel oyuncu için 'aşk arsızı' benzetmesi yapıldı.

Öte yandan Murat Dalkılıç'ın, 2018 Ocak'ta çekimlerine başlayacağı gerilim filminin kadrosuna Erçel'i dahil ettiği iddia ediliyor.

Kıvanç Tatlıtuğ mızıka performansıyla beğeni topladıYeni projesinin çekimleri için Ege'de bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, set arasında karavanında mızıka çaldı. Enstrümanı çaldığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Tatlıtuğ, performansıyla büyük beğeni topladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet