Geri Dön

Aydilge gözyaşlarını tutamadı

Son konserinde eşinin aldığı hediye elbiseyi giyen şarkıcı Aydilge, kıyafeti ile ilgi odağı olurken, son şarkıda duygusal anlar yaşadı.

Aydilge gözyaşlarını tutamadı

Aydilge'nin Batman konserinde, şarkıcının eşi tarafından Sevgililer Günü hediyesi olarak alınan notalarla süslü kıyafeti dikkat çekti.

Yeni evlendiği keman sanatçısı Utku Barış Andaç'ın sahnede kendisine eşlik etmesinden dolayı çok şanslı olduğunu belirten Aydilge, bu şekilde özel günleri ayrı geçirmek zorunda kalmadıklarını dile getirdi. Manevi değeri yüksek hediyelere önem verdiğini dile getiren şarkıcı, "Benim için en güzel hediye, eşim, müzik ve dinleyicilerim" dedi.

Halil Sezai ile beraber söylediği son şarkısı 'Aşk Yüzünden'in konserde hep bir ağızdan söylenmesiyle duygulu anlar yaşayan Aydilge, sahnede gözyaşlarına hakim olamadı.

5 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteniİngiltere ve Amerika'da evi olduğunu söyleyen Aleyna Tilki'nin üzerindeki marka kıyafetlerin toplamının 45 bin 200 TL olduğu öğrenildi.Ayrıldıkları iddia edilen müzisyen çift Fatma Turgut ile Can Baydar, mekanların kapanış saatiyle birlikte yemek sonrası Nişantaşı’ndaki bir kebapçıdan ayrılırken objektiflere takıldı.'İbrahim Selim ile Bu Gece'nin yeni bölümüne oyuncu Büşra Develi, samimi itiraflarıyla damgasını vurdu. Develi, herkesin görüntüsünden dolayı ondan zarafet beklediğini ama göründüğünün aksine içinde bir sokak çocuğu barındırdığını itiraf etti.Semra San, yeni single çalışması ‘Sefil’le, dört yıl aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Geçtiğimiz ay sosyal medyadan Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’yle fotoğraf paylaşıp, merak uyandıran San’a, Akçıl şarkıda düet yaparak eşlik etti. ‘Sefil’, bugün DMC etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı.Oktay Kaynarca, önceki akşam Bebek’te görüntülendi. Oyuncu, geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen Atlas Sineması ve İstanbul Sinema Müzesi’yle ilgili, “Çok önemli ve değerli bir iş yapılmış” dedi. Kaynarca, yapımı devam eden Atatürk Kültür Merkezi için, “Oranın bütün eleştirilere rağmen İstanbul’a yakışır ve önemli bir kültür merkezi olacağına inanıyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet