Geri Dön

Bahşişte şampiyon Bülent Ersoy

Diva Bülent Ersoy, 2 bin lira ile bahşişin kraliçesi. Megastar Tarkan hesabın 10 katı bahşiş öderken, Sibel Can sokak çalgıcılarına kesenin ağzını sonuna kadar açıyor.

Bahşişte şampiyon Bülent Ersoy

Akıllı telefonlar ve sosyal medyanın gelişimiyle hayatlarının her anında yakın markajda kalan ünlüler, son günlerdeki bahşiş tartışmasının tam göbeğinde. Ünlülerin garsonlar ve valelerin yanı sıra sokak satıcıları ve müzisyenlerine verdikleri bahşişler mercek altına alındı.

BÜLENT ERSOY ZİRVEDE, TARKAN TAKİPTE

HT Magazin'in haberine göre; dışarıya para balyasıyla çıkan, etrafını saran sokak çocuklarına 60, çiçekçiye 20 lira veren Bülent Ersoy, garsonlara bıraktığı 2 bin lira ile bahşişin kraliçesi. Pizzacıda garsonlara 1.750 lira bırakan Tarkan ile sokak çalgıcılarına 500 lira veren Murat Yıldırım, Diva’nın peşinde. Doğum gününde çalan çalgıcılara 35 lira veren Cengiz Coşkun ile valeye 20 lira uzatan Hülya Avşar ise listenin en altında.

GURURLANDI BİN DOLAR VERDİ

Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar, geçtiğimiz aylarda Taksim’de Türkçe şarkı söyleyen Ugandalı bir müzisyene bin dolar bahşiş verdi. Alkoçlar, Türkçe şarkı söyleyen sokak sanatçısına destek olmak istediğini söyledi.

MEGA BAHŞİŞ

Almanya'nın Siegburg kentine giden Tarkan, Türk garsonların ilgisini karşılıksız bırakmadı. İki pizza, bir salata ve içecek siparişi veren Tarkan, 195 lira tutan hesap için toplam 1.750 lira ödedi.

"İÇİMDEN GELDİ"

İki yıl önce Asmalımescit’te dostlarıyla yemek yiyen şarkıcı Sibel Can, mekan çıkışı sokak çalgıcılarının yoğun ilgisi karşısında kayıtsız kalamadı. Çalgı grubuna 1.200 lira veren Can, bahşişin miktarını soran gazetecilere, “Para konuşmak ayıptır. Ben müzisyen kızıyım. Onları görünce içimden para vermek geldi” demişti.

PARA ÜSTÜ İSTEDİ

Kızı Zehra Çilingiroğlu ile Etiler’de yemek yiyen Hülya Avşar, mekân çıkışı 20 lira uzattığı valenin “Az değil mi?” sözü üzerine sinirlenerek parasının üstünü talep etmişti.

PARASI YOKMUŞ

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Fernandao, geçtiğimiz günlerde Asmalımescit’te eğlendiği mekanın çıkışında vale engeline takıldı. Görevli vale, Fernandao’ya “Ücreti eksik ödediniz” deyince, Brezilyalı golcü, eksik Türkçe’siyle “Üzerimde 10 lira var. Bunu verebilirim” demiş ve 10 lira ödemişti.

VALELERLE TARTIŞTI

Geçtiğimiz günlerde Bebek'te arkadaşıyla buluşan oyuncu Ufuk Bayraktar, mekandan ayrılırken valelerle tartıştı. Hizmeti beğenmediğini söyleyen oyuncu “Bir de para mı istiyorsunuz?” diyerek en eli sıkı ünlüler arasında girdi.

KEREMCEM ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

Şarkıcı ve oyuncu Keremcem, önceki akşam Asmalımescit’te otomobilinin etrafını saran çocuklara 50’şer TL bahşiş verdi.

Necip Memili kızıyla dans etti'Çukur' dizisinde canlandırdığı 'Cumali Koçovalı' karakteriyle dikkat çeken oyuncu Necip Memili, iki aylık kızı Asya ile dans ettiği videoyu paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber