Geri Dön

'Başkası olma, kendin ol'

Alaçatı konserinde transparan kıyafet giyen Gülşen’e başta sanatçılar olmak üzere birçok kişiden destek yağmaya devam ediyor

'Başkası olma, kendin ol'

Hadise, Ezgi Mola, Hande Yener, Tarkan ve Hazal Kaya, konserinde transparan kıyafet giyen Gülşen’e destek verdi. Hadise, “Bizi durdurmaya hiçbirinizin gücü yetmez. Ahlaksızlık bizim giydiğimiz kıyafetlerde değil, sizin kafanızda” dedi. Ezgi Mola ise, “Onun kıyafeti, öbürünün kimi sevdiği, diğerinin ne içtiği diye diye dibinizdeki istismar edilen çocukları, şiddet gören kadınları, katledilen doğayı ve güzelim canların öldüğünü görmezden geldiniz” diye konuştu.

Hazal Kaya, “Gülşen açıklama yapmak zorunda kaldığı için çok öfkeliyim” şeklinde konuşurken, Hande Yener ise, “Biz sanatçılar kıyafete önem gösteririz. ‘O kadar spor yaptık, tabii ki de böyle giyineceğiz. Değil mi Gülşen’ciğim?’ dedim” ifadelerini kullandı. Sosyal medyadan mesaj yayınlayan Tarkan da “İnadına başkası olma Gülşen’ciğim, kendin ol. Hayat ve hükmü senin... Yanındayım” yazarak, kalp emojisi koydu. Gülşen’e sosyal medyadan da destek yağdı.

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber