Geri Dön

Ben Affleck eski eşinin Anneler Günü'nü kutladı

Kendisi gibi oyuncu olan Jennifer Garner ile 2018 yılında boşanan Ben Affleck, eski eşinin 'Anneler Günü'nü sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla kutladı. Affleck, üç çocuğunun annesi Garner'a, "Seninle bu çocukları paylaştığım için çok mutluyum" dedi.

Ben Affleck eski eşinin Anneler Günü'nü kutladı

Oscar ödüllü oyuncu Ben Affleck, 'Anneler Günü'nde eski eşi Jennifer Garner'ı unutmadı. Affleck, dün sosyal medya hesabından Garner'ın fotoğraflarını yayınladı.

Eski eşinin 'Anneler Günü'nü kutlayan 48 yaşındaki ABD'li oyuncu, paylaşımında; "Seninle bu çocukları paylaştığım için çok mutluyum" ifadelerini kullandı.

Ben Affleck eski eşinin Anneler Gününü kutladı

"YAPTIĞIN TÜM İYİLİKLER İÇİN TEŞEKKÜRLER"

Ben Affleck, daha sonra sözlerine; "Dünyanın en şanslı ebeveyleriyiz... Yaptığın tüm iyilikler için teşekkürler. 'Anneler Günü'n kutlu olsun. Sevgiler, çocuklarının babası..." diye devam etti.

Öte yandan Affleck'ın yayınladığı bu fotoğrafta, çocuklarının yüzünü gizlemeyi tercih etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Ben Affleck eski eşinin Anneler Gününü kutladı

Ben Affleck ve Jennifer Garner, 2005 yılında nikah masasına oturmuştu. 2018'de yollarını ayıran ikilinin; 15 yaşında Violet 12 yaşında Seraphina ve 9 yaşında Samuel adında üç çocuğu bulunuyor. 

 Ayrıldıktan sonra arkaşlıklarını devam ettiren ünlü oyuncu Ben Affleck ve Jennifer Garner, sık sık çocukları için bir araya geliyor.

"NEDEN BENİMLE EŞLEŞMEDİN?"

Geçtiğimiz hafta da Ben Affleck'in TikTok fenomeni Nivine Jay ile flört etmeye çalıştığı anlara ait görüntüler internete sızdı. Üç çocuk babası Affleck, videoda; profilinin gerçek olduğuna inanmayan ve kandırıldığını düşünen sosyal medya yıldızına 'Neden benimle eşleşmedin?' diye sorarken görüldü.

 

 

13 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni13 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet