Geri Dön

Bin kişiye yardım paketi

Sinan Akçıl, 60-65 yaş üzeri ihtiyacı olan bin kişiye, yardım yapacağını söyledi. Şarkıcı, aynı davranışı sanatçı arkadaşlarından da beklediğini belirtti

Bin kişiye yardım paketi

Sinan Akçıl, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle, Instagram’dan sanatçı arkadaşlarına seslendi. “Sadece uyararak olmaz” diyen şarkıcı, “Herkes duyarlılığını bir adım öteye götürsün. Kendi adıma ilk adımı atıyorum. 60-65 yaş üzeri ihtiyacı olan bin kişiye, yardım yapmak istiyorum. Gerekli paketleri hazırlatıyorum” diye yazdı.

Kolilerin içinde makarna, pirinç, su, meyve suyu ve kolonya olacağını belirten Akçıl, “İçişleri Bakanlığı’mıza teslim edeceğiz, onlar gereken kişilere gönderecek. Her şeyi devletten beklemeyelim. İnanın onlar çok çalışıyorlar. Elimizden geleni yapalım, hep beraber Türkiye’yiz. Evde kal ama seyirci kalma” mesajıyla, yüzlerce tebrik yorumu aldı.

Açılışa katılmasına tepki yağan Tuğba Özay'dan açıklama geldiManavgat'taki yangında çiftliği son anda yanmaktan kurtulan ve yangının ardından felç geçirdiğini belirten manken Tuğba Özay, dün İstanbul'da bir açılışta görüntülenmesi nedeniyle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Özay, kendisini eleştirenlere çektiği video ile yanıt verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet