Geri Dön

'Bizi görenler imreniyor'

Sevgilisi Kaan Tangöze’yle ayrıldıkları iddia edilen Kıvılcım Ural, “Kavga etmedik, ayrılmadık. Biz mutlu bir çiftiz. Bizi görenler imreniyor” dedi.

'Bizi görenler imreniyor'

Duman, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluştu. Şarkılarını binlerce hayranıyla birlikte söyleyen grup, üç saat sahnede kaldı ve 30’u aşkın parça seslendirdi. Sevgilisi Kaan Tangöze’yi bu özel gününde yalnız bırakmayan Kıvılcım Ural, şiddetli bir kavganın ardından ayrıldıkları yönünde çıkan haberlere ateş püskürdü.

Çok mutlu olduklarını ve her şeyin güzel gittiğini söyleyen Ural, “Kaan’la tartışmadık. Haberler nasıl çıkıyor bilmiyorum. Mutlu bir çiftiz. Bizi görenler imreniyor. Ortalığı karıştırmak isteyenler var” dedi. Evlenmeyi düşünmediklerini de sözlerine ekleyen Ural, “Kaan’ın çocuklarıyla da tanıştım. Minikleri çok seviyorum. O harika bir baba” şeklinde konuştu.

Bizi görenler imreniyor

Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner’in ‘apaçi dansı’Oyuncu çift Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile de kendilerinden söz ettirmeyi başarıyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber