Geri Dön

‘Bizim Hikaye’den Koruncuk’lara destek

Hazal Kaya ve Burak Deniz’in başrolünü oynadığı ‘Bizim Hikaye’ dizisi, Koruncuk Vakfı’na destek oldu. İki başrol oyuncu vakfın reklam filmi için kamera karşısına geçti.

‘Bizim Hikaye’den Koruncuk’lara destek

Hazal Kaya ve Burak Deniz’in başrolünü paylaştığı ‘Bizim Hikaye’, dizisi Koruncuk Vakfı’na destek oldu. Vakıf, altı kardeşin hayata tutunma mücadelesini konu alan projeden ilham alarak, ‘El Ver, Hayata Atılsın’ sosyal sorumluluk projesini başlattı. Derneğin himayesinde büyüyen korunmaya ihtiyaç çocuklara destek sona erdikten sonra, hayata güvenle atılmaları için onlara yuva olacak evlerin inşa edilmesi projesinin tanıtımı, önceki akşam ekrana gelen 27’nci bölümde yapıldı. Hikmet’in (Nejat Uygur) Ankara’ya giderken, otogarda kardeşlerin uğurlama sahnesinde, arka camlarda derneğin afişleri gösterildi. Dizinin, önümüzdeki hafta ekrana gelecek bölümünde ise vakıfa yeniden destek verileceği öğrenildi.

‘Bazılarının hayaliydi’

Ayrıca Kaya ve Deniz, projenin reklam filmi için çocuklarla kamera karşısına geçti. Bir çocuğun elinden tutan ikiliden Kaya, “Bazı çocukların sahip oldukları, bazılarının sadece hayaliydi” derken Deniz, “Onlara el verdik hayata tutundular, şimdi tekrar el veriyoruz hayata atılacaklar” şeklinde konuştu. İki oyuncu ayrıca, elleriyle ev işareti yaptığı kareleri Instagram’da paylaşarak, “4717’ye Koruncuk yazıp mesaj göndererek, iyiliğe el ver” notunu yazdı ve takipçilerinden destek istedi.

Magazin Haberleri Bülteni (12 Ağustos 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber