Geri Dön

Bond’dan ‘tarihi’ prömiyer

Pandemi nedeniyle vizyona girmesi sürekli ertelenen 25’inci James Bond filmi ‘No Time To Die’ın ilk gösteriminin dünyanın en büyük prömiyeri olarak tarihe geçeceği açıklandı.

Bond’dan ‘tarihi’ prömiyer

İngiliz ünlü ajan serisi James Bond’un 25’incisi ‘No Time To Die’ (Ölmeye Vakit Yok) adıyla çekildi. İngiliz aktör Daniel Craig (53) bu filmde James Bond’u son kez canlandırdı. Koronavirüs salgını nedeniyle gösterimi bir yıl ertelenen film için 10 milyon sterlinlik bütçeyle dünyanın en büyük prömiyerinin gerçekleştirileceği bildirildi. Bir yetkili, “Yapımcılar, pandemi sonrası dönemin en büyük yüz yüze prömiyerini gerçekleştirebileceklerini düşünüyor. Ayrıca geçen yıl İngiltere’de herkesin özlediği bu tip prömiyerlerin geri dönüşünü işaret edecek etkinlik için çoktan 10 milyon sterlin ayırdılar” dedi.

Eylül ayında gala

Söz konusu yetkili, başta yapım şirketi MGM olmak üzere James Bond ekibinin prömiyerler için İngiltere’nin başkenti Londra’da Wembley Stadyumu ve ABD’nin Los Angeles kentinde ise Staples Center gibi büyük mekanları düşündüklerini söyledi. Ayrıca yetkili, MGM’nin ve diğer film yapımcılarının 25’inci James Bond filmi olan ‘No Time To Die’ın kırmızı halı etkinliği olmadan vizyona girmesini istemediklerinden yayımlanma tarihini sürekli ertelediklerini de sözlerine ekledi. Öte yandan, koronavirüs kısıtlamalarının esnetildiği Londra’daki söz konusu prömiyerin Eylül ayında yapılması bekleniyor.

İbrahim Tatlıses'ten 12 yıl aradan sonra ilk konserMüzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses,12 yıl aradan sonra ilk konserini Kuruçeşme'de verdi. Sahnede duygu dolu anlar yaşayan Tatlıses, en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenleriyle hasret giderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber