Geri Dön

Burak Özçivit: Bunu yapanların yatacak yeri yok!

Türkiye’nin birçok bölgesinde devam eden orman yangınlarına ünlü isimlerin tepkileri dinmek bilmiyor. Yangın bölgesinde video çeken oyuncu Burak Özçivit, yangınların sönmesi için çaba gösteren herkese teşekkür etti.

Burak Özçivit: Bunu yapanların yatacak yeri yok!

Ülkemizde devam eden yangınlar hepimizin ciğerini yakmaya devam ediyor. Ünlüler de gerek yangınların olduğu bölgelere giderek gerek yardım toplayarak ellerinden geleni yapıyor.

'Kuruluş Osman' dizisinde boy gösteren Burak Özçivit de Instagram hesabından yangınlar hakkında açıklama yapmayı ihmal etmedi. Ormanların yanışına yüreğinin dayanmadığını ifade eden yakışıklı oyuncu, orman yangınlarında emek veren ter döken herkese de teşekkür etti.

"GÜZEL GÜNLERİN GELMESİ UMUDUYLA"
Özçivit, paylaşımında; "Gözünün alabildiğine yanan ormanları görmek yürek dayanmıyor. Bunu yapanların gerçekten yatacak yerleri yok. Bu süreci kontrol etmek için çaba harcayan herkesin eline, emeğine, yüreğine sağlık hakkınız ödenmez. Bir an evvel bu afetten kurtulmak ve güzel günlerin gelmesi umuduyla" ifadelerini kullandı.

Burak Özçivit: Bunu yapanların yatacak yeri yok

Nicole Richie'nin zor anları! Doğum günü pastasını üflerken saçları tutuştuDünyaca ünlü yıldız Nicole Richie, sevdikleriyle doğum gününü kutlarken talihsiz bir olay yaşadı. Pastasının üstündeki mumları üflemek için eğilen ünlü ismin saçları tutuştu. Kısa süreli panik sonrası saçını kurtaran Richie, o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner