Geri Dön

Burcu Kara çocuk giysisi çıkarıyor

Burcu Kara, çocuk kıyafeti çıkaracağını söyledi. Oyuncu, “Altı noktada ve iki internet sitesinde olacak ama büyüyerek, gelişeceğini düşünüyorum” diye konuştu

Burcu Kara çocuk giysisi çıkarıyor

Burcu Kara, Women’s Style dergisine kapak oldu. 3.5 yaşında Ali isminde oğlu olan oyuncu, “Yıllardır hep aklımda olan, ama bu kadarını benim bile hayal etmediğim, beni çok etkileyen bir ürünle tanıştım. Bunu minikler için bir işe dönüştürdüm. 0-3 yaş arası çocuk giysileri yapmaya başladım” şeklinde konuştu.

Önümüzdeki ayın başında ürünleri çıkaracağını söyleyen Kara, “Şu an altı noktada ve iki internet sitesinde olacak ama büyüyerek, gelişeceğini düşünüyorum. Hikayesinden, benim ve eşimin de çok etkilendiği bir şey bu... Geleneksel işlenen bir kumaş ve boya sistemiyle, çocuklar için sağlıklı, doğaya dost şeyler yaptık” dedi.

Yangın bölgesindeki görüntüleri tepki çeken CZN Burak'tan açıklamaKamuoyunda 'CZN Burak' olarak tanınan ünlü işletmeci Burak Özdemir'in, günlerdir alevlerle mücadelenin devam ettiği Antalya'da çektiği görüntüler bazı sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. "Görevlileri yavaşlattığı" ve "yangın söndürme çalışmalarını şova çevirdiği" şeklinde yorumlar alan CZN Burak'tan açıklama geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet