Geri Dön

Burcu Kıratlı'dan romantik Sinan Akçıl paylaşımı

Oyuncu Burcu Kıratlı ile geçtiğimiz şubat ayında hayatını birleştiren Sinan Akçıl 39 yaşına bastı. Akçıl’ın eşi Kıratlı, romantik bir paylaşımla eşinin yeni yaşını kutladı.

Burcu Kıratlı'dan romantik Sinan Akçıl paylaşımı

Sanat dünyasında ‘beste fabrikatörü’ lakabıyla anılan müzisyen Sinan Akçıl ve eşi Burcu Kıratlı yaz sezonunu açtı. İkili Bodrum, Türkbükü’nde baş başa tatil yapıyor.

Bodrum tatilinden mutlu karelerini paylaşan ikiliden Burcu Kıratlı 39 yaşına basan eşinin doğum gününü romantik bir paylaşımla kutladı.

Burcu Kıratlıdan romantik Sinan Akçıl paylaşımı

Burcu Kıratlı, yaptığı paylaşımına, "İyi ki doğdun ruh eşim iyi ki doğdun. Tamamlandım aşk bakışlım. Beraber güzel yollara, yıllara. Her yaşında seninle daha da olgunlaşarak, daha da çocuklaşarak çocuk kalplim" ifadelerini kullandı.

Murat Dalkılıç'ın babası Sedat Dalkılıç'tan haber var! İşte son durumuMurat Dalkılıç'ın 64 yaşındaki babası Mehmet Sedat Dalkılıç, dün Kuşadası'nda kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan Dalkılıç, yoğun bakımdaki tedavisinin tamamlanmasının ardından normal odaya alındı. Babasıyla hastane odasında çekilen videosunu takipçileriyle paylaşan ünlü şarkıcı, son durumunu paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber