Geri Dön

Burcu Özberk'ten tatil fotoğrafları

Sevilen oyuncu Burcu Özberk, başrol oynadığı "Aşk Mantık İntikam" dizisinin setine bayram vesilesiyle kısa bir ara verdi. Tatilde çektiği bikinili fotoğraflar ise sosyal medyayı salladı.

Burcu Özberk'ten tatil fotoğrafları

Son olarak 'Aşk Mantık İntikam' dizisiyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Burcu Özberk, bayram vesilesiyle yoğun tempoya da kısa bir ara verme fırsatı buldu.

Tatil boyunca sık sık paylaşım yapan Burcu Özberk, son olarak tatilinin son gününe dair detayları içeren fotoğraflar paylaştı.

"Tatilin son gününü koyamamıştım, özeti niyetine paylaşayım." diyen ünlü oyuncunun tatil fotoğrafları binlerce beğeni ve yorum aldı.

Burcu Özberkten tatil fotoğrafları

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber