Geri Dön

Buse Varol o anları anlattı: Heyecandan elleri titriyordu!

Alişan’ın eşi oyuncu Buse Varol, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. İlk kez annelik heyecanı yaşayan genç oyuncu, o anları canlı yayında anlattı.

Buse Varol o anları anlattı: Heyecandan elleri titriyordu!

Buse Varol'un, '2. Sayfa' canlı yayınında yaptığı açıklamalardan satır başları şöyle:
"O kadar heyecanlıydım ki, hem komik hem de duygusal anlar yaşadım. Korkuyorum, duygusalım, gülme krizi geliyor, ağlama krizi geliyor, çok tuhaf bir duygu. Doğum olunca hüngür hüngür ağladım.

10.19’da doğum oldu, Burak’ı görünce kaldım öyle, sinirli sinirli bakıyor bana. O an ağlamaya başladım. ‘Ağzında su mu var?’ diye sordum, normal bir şeymiş, götürdüler temizlediler. Burak doğduğunda çok ağladı temizledikten sonra yanıma getirdiler, göğsüme koydum ve sustu, çok duygusal bir andı.

Alişan’a ‘doğuma girme’ dedim. O da ‘ben çok girmek istiyorum’ dedi ve yanımda oldu. O da inanılmaz heyecanlıydı, elleri titriyordu. İnanılmaz güzel anlardı.

İlk başlar biraz yorucu geçti. Şu anda rahatız, ilk başlarda sürekli kontrol ediyordum. 'Nefes alıyor mu, almıyor mu?' diye bakıyordum. Elimi ağzına götürüyordum, göbeğine bakıyordum. Şimdi alıştık.

Bakıcı tuttuk. Bize yardımcı oluyor ilk aylar çok titiz olduğumuz için hiç uyumadık neredeyse. Alişan hem konsere gidiyor hem de eve gelip bebek bakıyordu, yardımcı tutmaya karar verdik.

"DEMET İLE ALİŞAN’IN BARIŞMASI İYİ OLDU"
Alişan’ın Demet’le barışması beni şaşırttı. Demet ‘Burak’ın ağlama videosunu gördüm ağladım’ dedi. Ben de o an duygusallaştım. Alişan da içeride Demet’le konuşurken ağladı. Barışmaları iyi oldu, neden küs kalsınlar ki?

"ECE ERKEN İLE AKİŞAN'IN KÜSMESİ BENİ ÜZDÜ"
Ece Erken, Burak doğduğunda hastaneye geldi. Alişan’la doğumdan 5-6 gün sonra araya soğukluk girdi. Ece ile Alişan’ın küsmesi beni üzdü. Hayatta olan şeyler bunlar. Aslında biz kimseye küsmedik, Ece’nin yeri de bizim için ayrı. Bu konuda çok da yorum yapmak da istemem açıkçası.

HESAP AÇIP 1 MİLYON TL YATIRDILAR MI?
Burak için hesap açıp 1 milyon TL falan yatırmadık. İleride olabilir, ama şu anda öyle bir şey yok. Sonuçta onun için çalışıyoruz. Hediyeler geldi ama ne geldi, kim ne getirdi bakmadık onlara.

"ALİŞAN SAÇIMI BEĞENMEDİ"
Doğuma 27 kilo ile girdim, 10 kilo verdim. ‘Yaz geliyor diye saç rengimi değiştireyim’ dedim. 8 saat boyunca uğraştık, sonra Alişan’la görüntülü konuştuk, ‘peruk mu taktın?’ dedi. Görünce çok şaşırdı. Bana bakıp bakıp ‘çok kötü olmuş’ dedi, sevmedi rengini. Babamla görüştük, o da aynı tepkiyi verdi. Ben de iki gün sonra değiştirdim.

8 Ağustos 2020 Magazin Haberleri Bülteni8 Ağustos 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber