Geri Dön

Çağla Şıkel: Saygı duyuyorum

Akmerkez'de görüntülenen iki çocuk annesi model ve sunucu Çağla Şıkel; muhabirlerin Fazıl Say ve eşi Ece Dağıstan’ın ayrı evlerde yaşamasıyla ilgili sorularının üzerine, “Bizim alışkın olmadığımız bir şey olabilir ama saygı duyuyorum” dedi.

Çağla Şıkel: Saygı duyuyorum

Çağla Şıkel, önceki gün Akmerkez’de alışveriş turundaydı. Ayaküstü gazetecilerle konuşan model, Fazıl Say ve eşi Ece Dağıstan’ın ayrı evlerde yaşamasıyla ilgili sorulan soruyu cevapladı.

Şıkel, "Bu onların seçimi. Ben daha önce böyle düşünmedim. Onlar kendi dünyalarında eğer bunun daha sağlıklı olacağını düşünüyorsa, böyle bir karar almışlardır. Bizim alışkın olmadığımız bir şey olabilir ama saygı duyuyorum. Önemli olan mutlu olmaları. Büyük konuşmuyorum" ifadelerini kullandı.

Çağla Şıkel: Saygı duyuyorum

FİT HALİYLE DİKKAT ÇEKMİŞTİ
Şıkel, geçtiğimiz günlerde yaptığı "Hamburgeri çok seviyorum. Patates kızartmasının kokusunu duyunca içine atlayıp yüzesim geliyor" açıklamasıyla herkesi şaşırtmış, fit halinin sırrı merak konusu olmuştu.

Sosyal medya hesabından sık sık spor paylaşımlarında bulunan ünlü model, karın kaslarını sergileyerek takipçilerinin beğenilerini toplamıştı.

Çağla Şıkel: Saygı duyuyorum

GÖNÜLLÜ OLMUŞTU
Manken Çağla Şıkel, Türkiye'de Faz 3 çalışmalarına başlanan Çin menşeli koronavirüs aşısı için gönüllü olmuştu. Şıkel, aşı olduğu anların görüntülerini Instagram hesabından "Faz 3 gönüllüsü olarak aşımı oldum. İki hafta sonra 2. doz için geleceğim. Koronavirüsten korkun, aşıdan değil" notuyla paylaşmıştı.

2015 YILINDA BOŞANDILAR
Çağla Şıkel, 2008 yılında şarkıcı Emre Altuğ ile nikah masasına oturmuştu. Ancak ikili, 2015'te boşanmıştı. Altuğ ve Şıkel'in, Uzay ve Kuzey adında iki oğlu bulunuyor.

Magazin Haberleri Bülteni (7 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet