Geri Dön

‘Caroline’ sokaklarda yalnız dolaşamayacak

İşadamı Kerem Göğüş’ün, yaklaşık bir buçuk yıldır birlikte olduğu Alman oyuncuya iki adet koruma tutacağı ortaya çıktı

‘Caroline’ sokaklarda  yalnız dolaşamayacak

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde canlandırdığı kötü kadın ‘Caroline’ karakteri ile ünlenen Alman oyuncu Wilma Elles’in sık sık sözlü tacize uğraması üzerine, oyuncunun işadamı sevgilisi Kerem Göğüş harekete geçti...
Evlilik yolunda ilerlediği sevgilisine yönelik tacizler yüzünden önlem almaya karar veren Göğüş bundan böyle sevgilisi İstanbul’da tek başına kaldığında onu korumalara emanet edecek.

‘Kötülerin burada yeri yok’
Evlilik yolunda ilerlediği sevgilisi tek başına dışarı çıktığı zaman “Sen kötü kadınsın. Kötülerin burada yeri yok. Kötüsün ama çok güzelsin. Seni tek geçiyorum ekrandan göründüğünden daha güzelsin” diyerek tepkiler gelmesi üzerine böyle bir karar alan Göğüş’ün işleri nedeniyle sık sık yurt dışına gittiği biliniyor. Göğüş’ün, son zamanlarda Elles’in birkaç defa tinerci saldırısına uğramasının da bu kararında etkili olduğu düşünülüyor.

Konuşarak tek tek seçecek
Koruma tutmak için çalışmalara başlayan Göğüş, adaylarla tek tek kendisi konuşarak seçimini yapacak. İki adet koruma tutacak olan işadamının seçtiği bir kişi, sevgilisi Elles’in aynı zamanda şoförlüğünü de yapacak. Diğer koruma ise Elles’in yakın çevresinden hiç ayrılmayacak. Elles’in katıldığı davetlerde korumalar otomobilde bekleyecek, dışarıda olduğu zaman ise diğer koruma Elles’i uzaktan takip edecek. Elles’e sözlü saldırı olduğunda devreye girmeyecek olan koruma saldırı olduğu zaman ise hemen araya girecek.

Magazin Haberleri Bülteni (19 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet