Geri Dön

Cengiz Kurtoğlu'ndan 1.5 yıl sonra ilk konser

Cengiz Kurtoğlu, geçtiğimiz akşam Bodrum'da bir restoranda sevenleriyle buluştu. 1.5 yıl aradan sonra sahnelere dönen sanatçı, arabesk ve slow şarkıları ile mekanda romantik rüzgarlar estirdi.

Cengiz Kurtoğlu'ndan 1.5 yıl sonra ilk konser

Programına geçmişten günümüze dillere pelesenk olmuş şarkılarla başlayan Cengiz Kurtoğlu, "Şükürler olsun ki 1.5 sene sonra tekrardan birlikteyiz. Umuyorum bir daha böyle uzun süreli bir ayrılık yaşamayız" dedi.

SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ
Kendisini dinlemeye gelenler arasında kız arkadaşına evlilik teklifi etmek isteyen gençleri sahneye davet eden Kurtoğlu, genç çifte bol bol nasihatlerde bulunmayı ihmal etmedi.

Yaklaşık iki saat sahnede kalarak müzikseverlere arabesk gecesi yaşatan usta sanatçı, konserini 'Küllenen Aşk' şarkısıyla noktalayarak alkışlar eşliğinde sahneden indi.

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber