Geri Dön

Ceyda Düvenci: Hiç estetiğim yok!

YouTube’da yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına katılan oyuncu Ceyda Düvenci, hiç estetik yaptırmadığını söyledi.

Ceyda Düvenci: Hiç estetiğim yok!

Ceyda Düvenci, "Hiç estetiğim yok. Kök hücre yaptırdım sadece. Kulak arkasından hücreni alıyorlar, protein kaplarının içinde çoğaltıp deri altına veriyorlar. Normalde her sene yapılması gerekiyor ama aşırı ödlek biriyim" dedi.

44 yaşındaki oyuncu, "Bir keresinde de alnımda keskin bir çizgim vardı, 'onu bir botoks ile hallederiz' dediler ve oldu" açıklamasını yaptı.

"YAKINDA SAHAYA ÇIKACAĞIZ"
Çocuk gelişimi üzerine eğitim aldığını belirten Düvenci, "Şu an İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde okuyorum. Çocuklarla ilgili cinsel istismar meselesine çok takığım. İstismardan sebep ‘porno kültüründe çocuk yetiştirmek’ ve ‘9-12 yaş için cinsellik eğitimi’ alıyorum. Bir de yaratıcı drama eğitimi tamamlıyorum öğretmen olmak için. Çocukların beden algılarını oluşturmak ve duygu durumlarını fark etmelerini sağlamak üzerine bir müfredat oluşturuyorum. Türkiye’de 200 kişiyiz bu eğitimi alan ve yakında sahaya çıkacağız" ifadelerini kullandı.

Ceyda Düvenci: Hiç estetiğim yok

Magazin Haberleri Bülteni (25 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet