Geri Dön

Demet Akalın'a hain suçlaması

Demet Akalın’ın “Albüm yapmamı engelledi” dediği Pınar Aylin ve TV programına kendisi olduğu için katılmadığını söyleyen İzzet Yıldızhan, şarkıcıya ağır ithamlarda bulundu

Demet Akalın'a hain suçlaması

Demet Akalın’ın isim vermeden “23 yıl önce albüm yapmamı engelledi” dediği Pınar Aylin, Kanal D’de ekrana gelen ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. Şarkıcı, “90’lı yıllarda herkes birbirine yardım ederdi. Ben, İzel, Deniz Seki ve Nalan birbirimize vokallik yapardık.
O dönemde isimsiz bir modelle uğraşacak halimiz yoktu. Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım. Ona sevgilerimi yolluyorum” dedi.
Daha sonra yayına telefonla bağlanan İzzet Yıldızhan, “Bülent Ersoy’la yaptığım programa çağrıldığında, ‘O varsa gelmem’ demişti. Ben projeden ayrıldıktan bir hafta sonra katıldı. Kendisini masum göstermesin. Önce aynaya baksın, o haindir! Arkadaşları için söylediği sözlerden önce kendisine baksın. Yıllar önce tartıştığımız bir konu yüzünden, neden bana kin yaptı o zaman?” göndermesinde bulundu.

Can Yaman spor yaptığı anları paylaştıUzun zamandır İtalya'da olan ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen Can Yaman, Instagram hikayesinden spor yaptığı anları paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet