Geri Dön

Doğa Rutkay paylaştı: Çok sevdim bu fikri!

Eşi Kerimcan Kamal ile birlikte kısa bir tatil için Finlandiya'ya giden oyuncu Doğa Rutkay Kamal, son paylaşımını bir boz ayı heykelinin önünde yaptı.

Doğa Rutkay paylaştı: Çok sevdim bu fikri!

Oyuncu Doğa Rutkay, kısa bir tatil için gittiği Finlandiya’dan dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Rutkay boz ayı heykeli önünde çekilmiş fotoğrafının altına şöyle dedi:

“Finlandiya çok değişik ülke! Çılgın icatlarının yanı sıra 'yağmur çizmesi fırlatma', 'eşini sırtında taşıma' filan gibi yarışmaları var. Ülkenin sıra dışı mizah anlayışının bir başka göstergesi ‘Başarısızlık günü.’ Finlandiya'da her yıl 13 Ekim'de Başarısızlık Günü kutlanıyormuş! Kötü haberler ve talihsizlikler bayağı özel bir gün olarak kutlanıyormuş yani! 2010'da ilki gerçekleştirilmiş olan bu seremonide gelecek için bir ders çıkarma nedeniyle her sene her sene kutlanıyormuş! Çok sevdim bu fikri! Başarısızlıklar sevilmeye değer diye düşünenlerdenim. Beni kızak çeken köpekler, geyiklerden ziyade bunlar daha çok ilgilendirdi.”

Doğa Rutkay paylaştı: Çok sevdim bu fikri

Yangın bölgesindeki görüntüleri tepki çeken CZN Burak'tan açıklamaKamuoyunda 'CZN Burak' olarak tanınan ünlü işletmeci Burak Özdemir'in, günlerdir alevlerle mücadelenin devam ettiği Antalya'da çektiği görüntüler bazı sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. "Görevlileri yavaşlattığı" ve "yangın söndürme çalışmalarını şova çevirdiği" şeklinde yorumlar alan CZN Burak'tan açıklama geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet