Geri Dön

'Doğruya inandım, bedel ödedim'

Oyuncu Megan Fox, 2010 yılında yaşadıklarından bahsederek, “Doğru yaptığımı düşündüğüm şey için inanılmaz ağır bir bedel ödedim” dedi.

'Doğruya inandım, bedel ödedim'

Megan Fox, InStyle dergisine samimi açıklamalarda bulundu. 2010 yılında Hollywood’da yaşanan kadına karşı şiddetten bahsettiği için topa tutulduğunu belirten oyuncu, “Sonradan herkes durup bir düşündü ve yaptıklarından pişman olup bana hak verdi. Bense kendi içimde, derinlerde zırhımı kullanmak durumunda kaldım. Doğru yaptığımı düşündüğüm şey için inanılmaz ağır bir bedel ödediğim bir süreçte çok güçlü olmam gerekiyordu” ifadelerini kullandı.

Fox, kariyer hedefleri arasında Marvel ya da DC karakterlerinden birini canlandırma hayali kurduğunu söyledi. Bu tarz filmlerin büyük ödüller getirmediğini belirten aktris, “Umrumda değil. Bana bir MTV ödülü versinler, lanet olası BAFTA’ya ihtiyacım yok” şeklinde konuştu.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber