Geri Dön

Ece Gürsel: 36 bedene düştüm

Manken ve şarkıcı Ece Gürsel, önceki gün Bebek sahilinde yürüyüş yaparken görüntülendi. Renkli spor giyimi ile dikkat çeken Gürsel, "Genelde böyle renkli şeyleri çok seviyorum, ama bu maskelerle yürümek çok zor" dedi.

Ece Gürsel: 36 bedene düştüm

Geçtiğimiz günlerde 'Vur Kalbimden' adını verdiği tekli çalışması hakkında konuşan Ece Gürsel, "Parçamız her yerden olumlu tepkiler aldı, şu anda bir milyon rakamına ulaştık. Klip çekimi için 36 bedene düştüm, tabii ki bu formumu korumak içinde haftada en az 20 saat yürüyorum" dedi. Klip çekiminde set çalışanlarına yaptırdığı covid testi hakkında konuşan şarkıcı, "Ben bütün ekibe covid testi yapılmasını istedim, sonuçta birebir klipte arkadaşlarla orada yakın temas halinde olacaktık, bu yüzden benimle çok yakın olacaklara test yapılmasını istedim. Yakın temas halinde maske kullandık ancak bu mesaj vermek içindi. Sonra klip bütünlüğünü korumadı, o yüzden bu sahneleri çıkardık" dedi.

Ece Gürsel: 36 bedene düştüm

Kıvanç Tatlıtuğ mızıka performansıyla beğeni topladıYeni projesinin çekimleri için Ege'de bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, set arasında karavanında mızıka çaldı. Enstrümanı çaldığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Tatlıtuğ, performansıyla büyük beğeni topladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet